ТОП-5 найбільш радіоактивних смартфонів

З моменту появи мобільних телефонів почали поширюватися чутки про те, що вони мають радіоактивне випромінювання. Експерти Федерального управління з радіаційного захисту Німеччини, дослідивши велику кількість смартфонів, назвали п'ять найнебезпечніших із них.

ТОП-5 найбільш радіоактивних смартфонів - today.ua

Відразу скажемо, йдеться лише про ті гаджети, які зараз продаються у країнах Європейського Союзу. Телефони, які продаються, наприклад, в Азії, не враховувалися.

Найнебезпечнішим у сенсі радіоактивності виявився телефон Allview P7 Pro із Румунії. Він випромінює 1,82 Ват на кілограм. Потрібно відзначити, що доза в 2 вати на кілограм вважається початком шкідливого діапазону випромінювання.

На другому місці в списку радіоактивних телефонів опинився Motorola Edge 2020. Його рівень випромінювання становить 1,79 Вт/кг.

ТОП-5 найбільш радіоактивних смартфонів На третьому місці ще один телефон із Румунії – Allview X4 Soul. Його рівень випромінювання становить 1,65 Вт/кг.

Замикають п'ятірку радіоактивних смартфонів Wiko JERRY3 (1,61 Вт/кг) і Axon 11 5G (1,59 Вт/кг).

Експерти рекомендують людям, яких хвилює радіаційний вплив, купувати телефон із низьким рівнем радіації або носити його у сумці, а не в кишені.

Раніше стало відомо, що у Європі зникнуть із продажу популярні смартфони.