Telegram розширив свої функції: популярний додаток наступає на п'яти Zoom

Популярний додаток Telegram розширив свої можливості. У нього з'явилися групові відеодзвінки в голосових чатах і з'явилася можливість виводити в чаті екран з учасниками відеоконференції. Таким чином Telegram буквально наступає на п'яти іншому популярному додатку Zoom, який став надзвичайно популярним під час пандемії.

Telegram розширив свої функції: популярний додаток наступає на п'яти Zoom - today.ua

Багато навчальних закладів і компаній пішли на віддалене навчання і роботу. І в таких умовах Zoom став просто незамінним. Однак схоже, що Telegram вирішив витіснити його і з відеосегменту. Завдяки новим можливостям, у цьому додатку вже можна буде проводити навчальні курси, ділові зустрічі, а також просто побесідувати компанією з друзями, маючи можливість бачити одне одного.

У Telegram відзначають, що ця опція доступна на всіх пристроях: від мобільних до стаціонарних. Таким чином нею можна буде скористатися на смартфонах, планшетах, стаціонарних комп'ютерах і ноутбуках. Головне, щоби був інтернет.

Під час спілкування в чаті можна прикріпити відео одного зі співрозмовників. Тоді воно залишиться на екрані навіть тоді, коли говорити буде хтось інший. Telegram розширив свої функції: популярний додаток наступає на п'яти Zoom Починати розмову в голосовому чаті може хто завгодно з його адміністраторів. При цьому кількість учасників чату не обмежується. А ось функція відеовиклику поки обмежена. Нею можуть скористатися лише перші тридцять осіб.

Однак Telegram обіцяє вже найближчим часом розширити можливості такого спілкування і збільшити кількість учасників чату, які зможуть скористатися відеовикликом.

Крім відеочату, з'явилися в Telegram й інші новації. Зокрема - анімовані фони для листувань. Причому творці додатка обіцяють, що вони не будуть енергоємними. Оновилася також анімація при відправці повідомлень. Крім того, тепер тут можна самостійно створити фон і поділитися ним із друзями.

Нагадаємо, стало відомо, що додаток Telegram поширює небезпечний вірус, який може підпорядкувати собі управління комп'ютером чи будь-яким іншим девайсом. Вірус може керувати навіть клавіатурою.

ДЖЕРЕЛОpravda.com.ua