Тариф на газ буде змінюватися раз на три роки: Нафтогаз готує українцям революційні зміни

Компанія Нафтогаз готує українцям нову тарифну пропозицію. Тариф на газ "Трирічний" - ще одне нововведення від Нафтогазу, яке він незабаром запропонує своїм споживачам.

Тариф на газ буде змінюватися раз на три роки: Нафтогаз готує українцям революційні зміни - today.ua

Про це розповів прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час виступу у Верховній Раді. Тоді витрати на газ стануть ще більш передбачуваними, каже прем'єр. Таким чином, українці зможуть прогнозувати свої витрати на газ і газове опалення не на рік наперед, як тепер, а на три роки.

Прем'єр також нагадав, що з 1 травня всі українці отримали тариф "Фіксований" - ціну газу, за якою вони платитимуть за цей енергоресурс упродовж року, до 30 квітня 2022. Він також зазначив, що зараз вартість кубометра газу від Нафтогазу нижче 7,90 гривні (насправді вартість річного тарифу від Нафтогазу становить 7,96 гривні, і вона на гривню з гаком перевищує тариф, який був у Нафтогазу в минулому опалювальному сезоні). Тариф на газ буде змінюватися раз на три роки: Нафтогаз готує українцям революційні зміни

"Відповідно, далі Нафтогаз працює над іншими продуктами: наприклад, трирічним продуктом, який може мати ще кращі умови, більш фіксовану і зрозумілу ціну для населення. Але також є на вибір і продукт на один місяць, і люди можуть обирати для себе різні варіанти" , - розповів Шмигаль.

При цьому, очевидно, прем'єр не в курсі, що Нафтогаз досі не представив своїм споживачам місячний тариф на газ, а лише стверджує, що працює над ним. Очевидно, можна сподіватися, що цей тариф буде оприлюднено вже у червні. Крім того, в Нафтогазі кажуть, що поряд із місячним, українцям також представлять квартальний тариф.

Нагадаємо, в компанії Нафтогаз пояснили, чому для частини її клієнтів тариф на газ на 20% вище, ніж для інших. Своїм комерційним клієнтам Нафтогаз відпускає газ за тарифом 7,96 грн/кубометр, а тим, у кого він є постачальником останньої надії (ПОН - в українській абревіатурі), його продають по 9,57.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua