Супермаркети виставили нові ціни на вершкове масло

Автор: Марченко Любов

У супермаркетах знову змінилися ціни на вершкове масло. Причому відзначається як підвищення, так і невелике зниження ціни.

Супермаркети виставили нові ціни на вершкове масло - today.ua

Моніторинг вартості цього та інших продуктів було опубліковано на порталі minfin.

Зокрема, вершкове масло марки "Селянське" жирністю 72,5% на 1 липня 2022 року продавали за ціною 64,82 грн за 200-грамову пачку, тоді як у червні її вартість становила 64,42 грн. Загалом, подорожчання невелике, але все-таки ціна зростає.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

А ось така сама 200-грамова пачка "Яготинського" жирністю 73% стала дешевшою: зараз вона коштує 60,96 грн замість 61,04, що було у червні. Тут падіння ціни зовсім символічне, та все ж: дрібниця, а приємно. Супермаркети виставили нові ціни на вершкове масло У той же час, інша олія, соняшникова, знову активно зростає в ціні. Так, пляшка "Олейни" ємністю 850 мл стала дорожчою: 63,22 грн проти червневих 62,73.

Популярні зараз

Німеччина відмовилася надавали винищувачі F-16 Україні: названо причину

Зеленський зробив заяву щодо “справедливого завершення“ війни з Росією

Названо найбільш надійний автомобіль Toyota у Європі

Генштаб ЗСУ відреагував на скандал із “обманом у рекрутингу“: офіційне роз'яснення

Подорожчала й інша популярна марка цього продукту – "Щедрий дар". Зокрема, пляшка ємністю 870 мл такої олії тепер коштує 63,05 грн замість 62,89. При цьому літрова сулія такого ж соняшникового масла зросла в ціні з 63,35 грн до 63,39. Супермаркети виставили нові ціни на вершкове масло Нагадаємо, у липні також знову різко подорожчали гречка, рис і макарони.