Біткоїн продовжує стрімко падати: між ким триває війна на крипторинку

Автор: Марченко Любов

У світі розгорнулася справжня битва за біткоїн. З одного боку - люди, які інвестували в криптовалюту свої заощадження, всіляко намагаються утримати її на плаву. З іншого - державна влада побачила в біткоїні серйозну загрозу світовій фінансовій системі та правилам гри, що формувалися на ринку не одне століття.

Біткоїн продовжує стрімко падати: між ким триває війна на крипторинку - today.ua

Влада хотіла би "поховати" криптовалюту, однак не знає, як це зробити. Тому доля біткоїна буде залежати від того, хто виграє інформаційну війну: його прихильники чи противники. Такими міркуваннями поділився головний стратег по криптовалютах компанії TomiEx Анжей Ковальчук.

Біткоїн зазнав великих втрат. Із максимальних значень він звалився в прірву, втративши при цьому 77% своєї вартості. Однак це ще - не дно прірви, переконаний експерт.

Такий обвал - не на користь біткоїну. Причому, як каже Ковальчук, поки немає ознак, що він спровокований спекулянтами. Якби це затіяли вони, то криптовалюту вже почали б активно скуповувати на ринку, і вона стала би рости в ціні, але поки там спостерігається затишшя. Втім, цілком імовірно, що спекулянти чекають подальшого обвалу (а він може мати місце), щоб потім взятися скуповувати біткоіни.

Популярні зараз

В Україні виник гострий дефіцит спеціалістів: роботодавці конкурують за кандидатів і підвищують зарплати

Глава МЗС повідомив, коли F-16 з'являться в українському небі

Українські банки масово блокують карти клієнтів: названо причини

Названо категорії чоловіків, які можуть залишити країну в умовах мобілізації

"За умови, що реакція на мінімальні ціни лютого була дуже стриманою - всі розуміють, що сильні покупці розташували свої ордери на покупку ще нижче", - говорить експерт.

Біткоїн продовжує стрімко падати: між ким триває війна на крипторинкуНе на користь біткоїну і ставлення влади великих країн, які роблять погоду на всіх ринках, у тому числі й фінансовому. Зокрема, опала, якої біткоїн зазнав у Китаї, теж чимало посприяла його знеціненню. А тут ще й уряд США робить заяви, що також буде "закручувати гайки" на ринку криптовалюти.

Правда, за інформацією аналітичного сервісу Santiment, найбільші інвестори в криптовалюту, на електронних гаманцях яких міститься від 100 до 100 тисяч біткоїнів, за останні десять днів поповнили свої активи на 50 тисяч цифрових монет. Це - красномовне свідчення того, що біткоїни ніхто не скидає з рахівниць.

Якою буде ціна на головну криптовалюту

Поки говорити про великий ціновий ривок біткоїна немає підстав, вважає Анжей Ковальчук. Скоріш за все, він не зможе втриматись і на нинішній позначці - близько 36 600 доларів. Якщо біткоїн піде під позначку в 34 400 доларів, то його падіння продовжиться.

Не виключено, що вже на цьому тижні інвестори в криптовалюту рватимуть на собі волосся, побачивши ціну у 27 700. Однак це нічого не означає. За цим може послідувати великий ривок вгору.

Але зараз передбачити, як буде розвиватися ситуація насправді, практично неможливо.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Решта криптовалюти знаходяться в спекулятивному стані, коли за тиждень ціна може вирости на 100%, або впасти на стільки ж без очевидних передбачуваних причин. Тобто важливо розуміти, що на кріпторинку, як і раніше, основним драйвером є попит з боку криптотрейдерів-спекулянтів", - підсумував експерт.

Нагадаємо, черговий жарт Ілона Маска знову обрушив курс біткоїна. Цього разу він зобразив розбите серце і цитатою з популярного хіта дав зрозуміти, що його "кохання" із біткоїном скінчилося.