Субсидія за два місяці вже пішла в банки: коли українці зможуть отримати ці гроші

У Мінсоцполітики повідомили радісну звістку для всіх, хто давно і довго чекав субсидії. Гроші в регіони пішли. І незабаром одержувачі субсидії зможуть отримати суми відразу за два місяці - червень і травень.

Субсидія за два місяці вже пішла в банки: коли українці зможуть отримати ці гроші - today.ua

Виплату субсидії затримали на цілих два місяці. В уряді пояснюють це тим, що цього разу був перерахунок субсидій, і процес зайняв чимало часу. Втім, можлива й інша причина: в скарбниці просто не вистачає грошей на все. Взяти хоча би підвищення пенсій 75-річним громадянам, яке перенесли з липня на жовтень.

Втім, найголовніше, що субсидії все-таки будуть, адже розлючені громадяни вже звинувачували на порталі minfin у всіх смертних Ощадбанк, який затримував виплату субсидій та інших видів соцдопомоги.

Як повідомили у Мінсоцполітики, гроші спрямовані в регіони в рамках програми "Виплата деяких допомог, компенсацій, грошового забезпечення та оплата комунальних послуг окремим категоріям населення". Кошти перераховані в тих обсягах, які містилися в заявках, отриманих від регіональних департаментів соцзахисту населення. Субсидія за два місяці вже пішла в банки: коли українці зможуть отримати ці гроші У загальній сумі в банки направлено 1,1 мільярда гривень. Крім житлових субсидій, сюди увійшли суми на придбання зрідженого газу і твердого палива, а також гроші на забезпечення пільг.

"До кінця поточного тижня кошти будуть перераховані на рахунки одержувачів у банківських установах та" Укрпошті "для проведення виплат. Одержувачам субсидій, які отримують кошти через пошту, виплата буде проведена до кінця поточного місяця", - пишуть у повідомленні від Мінсоцполітики.

Субсидії відразу будуть виплачені за червень і травень 2021 року.

Нагадаємо, після перерахунку субсидій розмір допомоги одному домогосподарству на літній період в середньому вийшов близько 290 гривень. З початком опалювального сезону субсидії перерахують знову.

ДЖЕРЕЛОmsp.gov.ua