Субсидія при розлученні подружжя: у Мінсоцполітики пояснили, що враховуватимуть при призначенні допомоги

У Мінсоцполітики розповіли про особливості призначення субсидії розлученому подружжю. Субсидія при розлученні має власний механізм розрахунку доходів.

Субсидія при розлученні подружжя: у Мінсоцполітики пояснили, що враховуватимуть при призначенні допомоги - today.ua

Нюанси цього механізму пояснило видання napensii, посилаючись на роз'яснення прес-служби однієї з обласних державних адміністрацій.

Зокрема, механізм розрахунку доходів буде різним для розлученого подружжя, в якого немає на утриманні неповнолітніх дітей, і для подружжя, в якого такі діти є.

У першому випадку, якщо в розлученої пари немає неповнолітніх дітей, і колишнє подружжя проживає порізно, то вони не зобов'язані включати до декларації про доходи заробітки своїх колишніх "половинок". Субсидія при розлученні подружжя: у Мінсоцполітики пояснили, що враховуватимуть при призначенні допомоги Якщо вони і після розлучення прописані та проживають за однією адресою, то при розрахунку субсидії братимуть їхній сукупний дохід.

Якщо ж у розлученої пари є неповнолітня дитина або кілька дітей, і подружжя проживає за різними адресами, то тоді той із батьків, з яким залишилася дитина, має подати документ, що спадкоємець проживає саме з ним.

Таким документом може бути довідка з ЖЕКу, а також довідка із сільської чи селищної ради.

Нагадаємо, у Мінсоцполітики готують зміни в порядку призначення субсидій. Тепер при розгляді заяви враховуватимуть абсолютні усі доходи членів домогосподарства, включаючи грошові перекази з-за кордону.

ДЖЕРЕЛОnapensii.ua