Субсидії вже призначені двом мільйонам українців: Шмигаль розповів, що буде з мільйоном, що залишився

Субсидії на оплату житлово-комунальних послуг вже призначені двом мільйонам українців, Причому 1,7 мільйона з них допомога від держави була перепризначена автоматично.

Субсидії вже призначені двом мільйонам українців: Шмигаль розповів, що буде з мільйоном, що залишився - today.ua

Про це розповів в парламенті прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час традиційної "години запитань до уряду".

Цим 1,7 мільйона громадян, яким субсидію перепризначували автоматично, навіть не довелося подавати заново ніяких документів. Ще 300 тисячам українських сімей допомогу від держави на оплату житлово-комунальних послуг призначили після того, як вони надали необхідний набір документів, який підтверджує їхнє право на субсидію.

Чи поповниться цей двохмільйонний загін ще новими субсидіантами, невідомо. Денис Шмигаль не приховує, що в результаті верифікації претендентів дехто з них "відсіється". Залишаться лише ті, хто дійсно гостро потребує допомоги держави, і кому матеріальне становище не дозволяє оплачувати житлово-комунальні послуги у повному обсязі своїми силами. Субсидії вже призначені двом мільйонам українців: Шмигаль розповів, що буде з мільйоном, що залишився При цьому прем'єр підкреслив, що всі, хто дійсно потребує субсидії, її отримають. А з настанням опалювального сезону виплати перепризначать і перерахують автоматично.

"Абсолютній більшості наших громадян, в тому числі українським пенсіонерам, субсидії будуть змінені автоматично. Тобто, не потрібно подавати ніяких додаткових заяв. Всі перевірки і виплати йдуть абсолютно за графіком. Всі, хто дійсно потребує підтримки - її отримають і зараз, і в опалювальний сезон ", - заявив Шмигаль.

Нагадаємо, колишній глава Мінсоцполітики Андрій Рева ще раніше попереджав, що  цьогоріч мільйон колишніх одержувачів виплат залишаться без субсидій. В скарбниці просто немає грошей для виплат субсидій всім, хто їх раніше отримував. Саме тому і придумали верифікацію, щоб відсіяти бодай третину одержувачів субсидій.

ДЖЕРЕЛОukurier.gov.ua