Вартість оренди житла в Києві ближче до початку навчального року злетіла вгору: ціни по мікрорайонах

Вартість оренди житла в Києві різко злетіла вгору. Чим ближче до початку нового навчального року, тим дорожче будуть обходитися постояльцям орендовані квартири. У порівнянні з весною цього ж року в деяких випадках оренда житла подорожчала на 23%, тобто майже на чверть.

Вартість оренди житла в Києві ближче до початку навчального року злетіла вгору: ціни по мікрорайонах - today.ua

Природно, що найдорожче орендоване житло пропонують на Печерську, а найбільш дешеву квартиру можна зняти у Деснянському районі. Ці дані взяті з порталу OLX.

Таким чином, спектр цін по районах дуже широкий.

Однокімнатні квартири готові здати орендарям за ціною від 7 тисяч (в Деснянському районі) до 16 тисяч (у Печерському). В інших районах вартість оренди житла лежить у цьому діапазоні: У Голосіївському - 11,5 тисячі, В Дарницькому та Шевченківському - по 11 тисяч, в Оболонському та Дніпровському - по 9 тисяч. Вартість оренди житла в Києві ближче до початку навчального року злетіла вгору: ціни по мікрорайонах Двокімнатні квартири здаються за ціною від 8 тисяч (на Троєщині) до 30 тисяч (на Печерську). В інших районах оренда двокімнатного житла коштує таким чином: в Дніпровському і Подільському районах - по 11 тисяч, в Святошинському - 10 тисяч, в Солом'янському - 12 тисяч і в Оболонському - 13 тисяч.

Трикімнатні квартири також здаються за дуже різну ціну: в Деснянському районі - по 11 тисяч гривень, в Шевченківському - по 32 тисячі, а в Печерському - понад 55.

Оренда кімнат, звичайно, коштує дешевше

На Троєщині кімнату можна зняти в середньому за 3,1 тисячі на місяць, а на Печерську - за 7,5 тисячі. І ця ціна зараз, напередодні осені, на 23% дорожче весняної.

В середньому ж оренда кімнати по Києву обійдеться в 4,5 тисячі гривень. Це приблизно на 12% дорожче, ніж було навесні.

Нагадаємо, за деякими прогнозами до кінця 2021 вартість оренди житла в Києві виросте ще на третину.

ДЖЕРЕЛОubr.ua