Стали відомі ціни на житло в київських новобудовах: на середню зарплату квартиру в столиці не купити

Ціни на житло в київських новобудовах продовжують рости. Щоби придбати навіть найдешевшу однокімнатну квартиру в столичній новобудові українець із середньою зарплатою повинен збирати гроші понад 11 років, не витрачаючи при цьому ані копійки зі свого заробітку.

Стали відомі ціни на житло в київських новобудовах: на середню зарплату квартиру в столиці не купити - today.ua

Втім, поки він накопичить потрібну суму, ціни на житло в Києві підуть далеко вперед, і він не зможе придбати навіть половину такої квартири. Отже, дозволити собі купити квартиру в одній з новобудов Києва може лише людина, яка заробляє набагато більше офіційної середньої зарплати по Україні.

Станом на вересень мінімальна вартість квадратного метра житлоплощі в новобудовах Києва становить 800 доларів, а максимальна 2860. При цьому середня вартість коливається навколо 1190 доларів. Такі дані агентства нерухомості ЛУН.

Стали відомі ціни на житло в київських новобудовах: на середню зарплату квартиру в столиці не купити Загалом, ціни на житло, а вірніше на квадратний метр нової київської нерухомості виглядають таким чином:

  • економ - 810 $,
  • комфорт - 1 010 $,
  • бізнес - 1820 $,
  • преміум - 2860 $.

Звичайно, ціни на житло залежать не тільки від його класу, але й від того, де знаходиться квартира. У центрі міста - ціни одні, в спальних районах - інші, а в околицях столиці - треті, четверті і так далі. Стали відомі ціни на житло в київських новобудовах: на середню зарплату квартиру в столиці не купити Наприклад, у 5 кілометра від Києва середня вартість квадратного метра вже становить 740 доларів, в 5-10 кілометрах - 700 доларів, а на відстані від 10 до 20 кілометрів вже - від 650 доларів.

Істотно відрізняються ціни на житло і в межах містах. Зокрема, на опублікованій карті Києва можна подивитися, як розподілилися ціни на квартири в залежності від району столиці. Стали відомі ціни на житло в київських новобудовах: на середню зарплату квартиру в столиці не купити Таким чином, середні ціни на житло в новобудовах столиці будуть такими:

  • однокімнатна квартира (37,9 кв.м) - трохи вище 1,5 млн грн;
  • двокімнатна квартира (62,9 кв.м) - понад 2,3 млн грн;
  • трикімнатна квартира (86 кв.м) - майже 3 млн гривень.

Нагадаємо, ціни на житло в Києві за півтора року (з початку 2020) виросли в середньому на 22%. Однак експерти кажуть, що це не межа. Вони будуть рости і надалі.

ДЖЕРЕЛОhvylya