Today.ua

Стали відомі ціни на оренду будинків: де в Україні найвигідніше зняти житло на зиму

Через постійні ракетні обстріли енергосистеми країни, у багатьох українських містах жити стає дедалі важче. Особливо лякає українців зима, яка вся ще попереду. У цій ситуації великим попитом стали користуватись приватні будинки, в яких є автономна система опалення та водопостачання. Ціни на оренду приватних будинків розраховані на різну товщину гаманців. Природно, що за різну вартість передбачено і різний набір зручностей.

Про те, що, де і за скільки можна зняти на зиму, розповіло видання ubr.ua, посилаючись на дослідження агенції ЛУН.

Київ

На околицях Києва (за 30 хвилин їзди від столиці на автомобілі) можна знайти варіант навіть за 3-4 тисячі гривень на місяць. У такому будинку є головне – криниця у дворі та піч. А це означає, що навіть у зимову холоднечу в будинку буде тепло і можна буде приготувати їжу. Але, звісно, на сучасний ремонт, теплу ванну та каналізацію за такі гроші розраховувати не варто.

А ось уже за 10 тисяч гривень на місяць можна знайти непоганий орендований будинок у передмісті або навіть зняти таунхаус площею до 100 квадратних метрів. Генератор за такі гроші не передбачено, проте свій буде де встановити, і загалом пережити зиму можна буде з мінімальними тяготами.

За 20 тисяч гривень можна зняти будинок одразу з генератором та камінною залою. У такому будинку можна не просто пережити зиму, а й провести її з комфортом.

Ну, а якщо ви взагалі звикли жити на широку ногу і не хочете собі відмовляти ні в чому, то можна зняти будинок в якомусь із котеджних містечок преміум-сегменту. Щоправда, такий "куточок" коштуватиме вам 10 тисяч, але вже в американській валюті.

Західна Україна

У Львові в районі Сихова можна непогано влаштуватися зимувати за 10 тисяч гривень на місяць. За такі гроші можна орендувати будинок площею до 50 квадратних метрів, який опалюється природним газом, але при цьому є камін та власна свердловина з водою.

В Івано-Франківську можна зняти в межах міста будинок за 12 тисяч гривень площею до 80 квадратів. Комунікації "вписані" в міську інфраструктуру, газове опалення. Загалом все, як у квартирі, але ще краще. Щоправда, такий набір міських "ніштяків" робить будинок вразливим. Якщо в місті не буде води, її не буде і в будинку. А от світло можна мати завдяки генератору, який є де встановити.

Усе ще можна зняти будиночок за 12 тисяч і на Закарпатті. Причому в такому будинку є і газовий котел, і піч для опалення дровами. Однак, таких будинків залишилося мало. Через те, що Закарпаття на сьогодні – найбезпечніший регіон України, тутешні ціни на оренду будинків зростають не щодня, а щогодини.

На півдні і півночі країни

А от на Одещині можна орендувати невеликий будинок площею до 45 квадратних метрів всього за 4,5 тисячі. Будинок площею 60 квадратних метрів у межах міста з індивідуальним опаленням, до якого підведені всі міські комунікації, можна буде зняти за 8 тисяч. А на околиці "перлини біля моря" за 12 тисяч можна знайти будиночок на 120 квадратів, в якому є газовий котел, вода, камін. Щоправда, замість міської каналізації – септик.

У передмісті Полтави за однокімнатний будинок-студію площею 60 квадратних метрів доведеться віддати 10 тисяч. На злобу дня там пропонують генератор та буржуйку. А ось за 20 тисяч вже можна зняти будинок з каміном, котлом та просторою прибудинковою територією.

Нагадаємо, у Києві наприкінці осені почали знижуватися ціни на оренду квартир.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ