Стало відомо, скільки українців уже скористалося податковою амністією

Автор: Марченко Любов

В Україні з 1 вересня стартувала податкова амністія. Вона триватиме рівно один рік, по 31 серпня 2022 року. В рамках цієї річної акції українці зможуть задекларувати свої активи, походження яких вони не можуть пояснити. За тиждень, що минув від початку податкової амністії, нею вже скористалися ... двоє громадян.

Стало відомо, скільки українців уже скористалося податковою амністією - today.ua

Про це розповів в ефірі одного з телеканалів глава комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики, нардеп- "слуга" Данило Гетманцев.

За словами Гетманцева, потенційні декларанти прицілюються до цієї акції, прикидають ситуацію на себе і з'ясовують подробиці. Однак поки зважилися на це лише двоє сміливців. Стало відомо, скільки українців уже скористалося податковою амністією

"Але консультацій дуже багато, звернень дуже багато на гарячу лінію, дзвінків дуже багато", - повідомляє один з ідеологів податкової амністії.

Популярні зараз

НБУ повідомив про вилучення з обігу купюр номіналом 500 грн з 1 серпня

Ввезення євроблях в Україну може впасти на 50%

У Міненергетики заявили про ринковий тариф на світло у 7,5 грн: коли зміниться вартість комунальної послуги

В Україні різко подорожчала оренда 1-кімнатних квартир: названо ціни на житло в областях

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Очевидно, що за цими піонерами підуть й інші. Адже податкова амністія дає всім громадянам унікальний шанс фактично легалізувати все, що було "нажито непосильною працею", і далі спокійно витрачати свої гроші, про які ніхто вже не буде мати право запитати, звідки вони.

Тим паче, що з задекларованих активів потрібно буде сплатити лише 5%-ий податок, а це зовсім небагато. Тим же, хто не захоче взяти участь в податковій амністії, цілком прогнозовано "світить" потрапити під дію іншого закону, який депутати ухвалили "навздогін" закону про податкову амністію. Він отримав умовну назву закону про податок на дорогі покупки. Тоді вже громадянам доведеться звітувати і платити податки з незрозумілих дорогих придбань. І там податок буде майже 20%.