Стало відомо, на скільки підвищать українцям зарплати цьогоріч

Вже цього року, незважаючи на війну і тяжке становище в країні, українцям підвищать зарплати. Понад 30% роботодавців ствердно відповіли на питання щодо підвищення оплати праці свого персоналу. Причому на деяких підприємствах зарплата може зрости більш як на 20-30%.

Стало відомо, на скільки підвищать українцям зарплати цьогоріч - today.ua

Про це стало відомо із результатів опитування, проведеного серед українських роботодавців. Близько третини з них однозначно ствердно відповіли на питання щодо підвищення зарплат своєму персоналу вже цьогоріч. Ще приблизно стільки ж вважають, що радше підвищуватимуть зарплати, аніж залишать їх на колишньому рівні.

При цьому не всі готові радикально підвищити виплати своїм співробітникам. Так, 14% опитаних відповіли, що готові підвищити зарплатню на 5-10%. Майже стільки ж, 14,5% роботодавців, планують дати своїм підлеглим більший додаток до зарплати – від 11 до 20%. І лише 3,7% опитаних підвищуватимуть зарплату своїм працівникам більш ніж на 20%.

Стало відомо, на скільки підвищать українцям зарплати цьогоріч

Додаток до зарплати, як його наявність, так і розмір, залежить не тільки від щедрості роботодавця, а й від того, до якої галузі належить бізнес. На думку керуючого партнера консалтингової компанії Osoba Максима Розгона, найбільш затребуваними цього року будуть спеціалісти певних підприємств і галузей. Вони якраз і можуть розраховувати на солідні надбавки до "жалування".

Поза конкуренцією будуть фахівці з галузі торгівлі, енергетики і будівельники. Крім того, будуть у ціні підприємства, які виробляють медикаменти та, природно, фахівці в галузі фармакології. Буде також багато роботи у підприємств ВПК, у підприємств, які виробляють високотехнологічні товари, у компаній, що належать до АПК і у тих, хто працює в переробній галузі. Звісно, їхні працівники будуть у ціні, а отже, можуть розраховувати на солідну надбавку до зарплати.

Нагадаємо, стали відомі вакансії, на які зараз можуть розраховувати українські жінки у країнах Євросоюзу.

ДЖЕРЕЛОenovosty.com