Стало відомо, які продукти в Україні не будуть дефіцитом

В Україні, яка з лютого бореться з російськими окупантами, не буде дефіциту на курячі яйця, м'ясо птиці, молоко та овочі. Таку заяву зробив Тарас Висоцький, який обіймає посаду заступника міністра аграрної політики.

Стало відомо, які продукти в Україні не будуть дефіцитом - today.ua

За його словами, в Україні під час війни знизилося виробництво курячих яєць. Насамперед, через ситуацію на Чорнобаївській фабриці. Однак, на внутрішньому ринку дефіциту не буде (оскільки скоротився експорт яєць).

Що ж до овочів, то Висоцький не очікує їхнього дефіциту в поточному році, незважаючи на війну. При цьому він зазначив, що овочів із теплиць буде менше. Натомість у центральних та західних областях планують збільшити посіви капусти, моркви, буряку та картоплі.

Стало відомо, які продукти в Україні не будуть дефіцитом Висоцький також заявив, що за песимістичним прогнозом в Україні у 2022 році засіють близько 70% посівних площ. За оптимістичним прогнозом – значно більше.

Раніше чиновники заявляли, що в Україні запаси деяких продуктів харчування вистачить на 2-5 років. Йдеться, зокрема, про зерно, кукурудзу та цукор.

Нагадаємо, раніше ми розповіли, у яких областях України під час війни найчастіше необґрунтовано підвищують ціни на продукти харчування.