Стало відомо, коли в Україні закінчиться гречка

Автор: Максимов Віталій

В Україні запасів гречки вистачить до кінця року. Проте, українські аграрії сіятимуть цю зернову культуру, і тому Україна без неї не залишиться, вважає голова громадського союзу "Борошномели України" Родіон Рибчинський.

Стало відомо, коли в Україні закінчиться гречка - today.ua

За його словами, в Україні зараз існує відносний баланс попиту та пропозиції на гречку. З одного боку, через вторгнення Росії в Україну припинилося постачання цієї зернової культури з Казахстану. З іншого боку, з України виїхало за кордон кілька мільйонів українців.

Таким чином, поки що є баланс попиту та пропозиції. Але існуючих запасів гречки вистачить, на думку Рибчинського, лише до кінця року. Він закликав українських аграріїв цього року активно вирощувати гречку. Тим більше що її вартість зараз вигідна фермерам.

Стало відомо, коли в Україні закінчиться гречка Рибчинський також закликав українських фермерів цього року активніше сіяти овес та тверду яру пшеницю, оскільки на них буде великий попит.

Популярні зараз

Українські пенсіонери мають право на виплату від ООН: хто може розраховувати

В ООН прогнозують масову міграцію українців вже найближчими місяцями

Чи мають право працівники ТЦК затримувати людей на вулиці

У піджаку в стилі мілітарі та на шпильках: Олена Зеленська відвідала освітній фестиваль у Львові

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Як бачимо, експерти вважають, що Україна може сама забезпечувати себе гречкою та макаронними виробами. Головне, щоб фермери садили та вирощували актуальні культури.

Раніше стало відомо, що в Україні хочуть забирати майно у підприємців за необґрунтоване підвищення цін.