Стало відомо, який передбачений податок для заробітчан із доходів, отриманих ними за кордоном

В Україні передбачено податок для заробітчан із доходів, які отримані ними за кордоном. Він сплачується за підсумками року разом з податками від доходів, отриманих в Україні.

Стало відомо, який передбачений податок для заробітчан із доходів, отриманих ними за кордоном - today.ua

Про особливості оподаткування заробітчан розповіли у Державній податковій службі.

Такий податок з доходу фізичних осіб становить 18%.

Він сплачується з усього доходу, отриманого за кордоном, якщо у заробітчанина немає документів, які би підтверджували, що він сплачував податки під час роботи за кордоном.

Якщо ж у нього є документи, що підтверджують сплату податків за кордоном, то в такому разі розмір річного податку можна зменшити на ту суму податків, які він сплатив за кордоном. Щоправда, при цьому наша країна повинна мати угоду про сплату податків з країною, де він працював. Стало відомо, який передбачений податок для заробітчан із доходів, отриманих ними за кордоном Якщо ж у заробітчанина на момент сплати податків немає відповідних документів з-за кордону, то він має звернутися до податкової служби із заявою про перенесення строку сплати податків на рік.

Деякі податки, сплачені заробітчанами за кордоном, не враховуються у сумі річного податкового зобов'язання та не вираховуються з податку, який вони мають сплатити.

До таких належать:

  • податки на капітал (приріст капіталу) та податки на майно;
  • поштові податки;
  • податки на реалізацію (продаж);
  • інші непрямі податки незалежно від цього, належать вони до категорії прибуткових податків чи вважаються окремими податками відповідно до законодавства іноземних держав.

Нагадаємо, в Україні набули чинності нові правила: несплачені податки стягуватимуться без звернення до суду.

ДЖЕРЕЛОfinance.ua