Стало відомо, як зміниться графік руху поїздів Укрзалізниці через перехід на літній час

Через перехід на літній час може збитися не тільки звичний біологічний ритм організму, а й графік руху поїздів. Однак у компанії Укрзалізниця запевнили, що у них все під контролем, і жодних нестиковок із рухом поїздів не буде.

Стало відомо, як зміниться графік руху поїздів Укрзалізниці через перехід на літній час - today.ua

Про це повідомила прес-служба Укрзалізниці.

Найближчої ночі Україна перейде на літню пору. У ніч із суботи на неділю, 26 березня, потрібно перевести стрілки годинника на годину вперед. Через це можуть збитися біоритми організму. Як показує щорічний досвід, перший тиждень-два після переходу на літній час українці відчувають сонливість і можуть навіть бути схильними до нападів дратівливості. Нічого дивного у цьому немає. Адже в нас заберуть цілу годину сну.

Водночас, можуть виникнути проблеми не лише в роботі людського організму, а й у функціонуванні техногенних систем, які жорстко прив'язані до часу. Утім, в Укрзалізниці запевнили, що зустрічають перехід на літній час у всеозброєнні. Літні графіки руху поїздів відкориговані, і жодного форс-мажору, пов'язаного з переведенням стрілок, не повинно бути.

Стало відомо, як зміниться графік руху поїздів Укрзалізниці через перехід на літній час

"Час відправлення та прибуття поїздів у квитках 26 березня вказується вже з урахуванням переведення стрілок годинника, адже всі зміни Укрзалізниця внесла та погодила заздалегідь", - йдеться у повідомленні прес-служби головного перевізника країни.

Таким чином, пасажирам слід запам'ятати: час у квитках вказаний уже літній. Відповідно до цього факту доведеться розраховувати свій час прибуття до поїзда.

Однак, незважаючи на активний рух до літа, синоптики прогнозують похолодання, яке триватиме до кінця березня і можливо захопить навіть перші числа квітня. Тому, вирушаючи в дорогу, прихопіть із собою теплі речі. Вони вам ще знадобляться.

ДЖЕРЕЛОsud.ua