Стало відомо, як змінилися ціни на продукти з початком війни

З початком воєнних дій деякі роздрібні продавці спробували першого дня накрутити ціни на продукти. Проте вже наступного дня вони повернулись у звичне русло. Ціна на макарони і борошно зросла незначно, а ціна на гречку навіть трохи знизилася.

Стало відомо, як змінилися ціни на продукти з початком війни - today.ua

Моніторинг цін на продукти показав таку ситуацію

Ціна на борошно

Середня вартість кілограма борошна у січні становила 22,11 гривні. Наприкінці лютого його ціна зросла до 22,90, тобто трохи. При цьому рік тому, наприкінці лютого 2021 року, кілограм борошна коштував у середньому 18,68 гривні. Стало відомо, як змінилися ціни на продукти з початком війни Ціна на макарони

Середня вартість кілограма макаронів "пір'я" виросла також незначно. У січні вона становила 25,10 гривні, а у лютому зросла до 25,63. Рік тому кілограм таких самих макаронів коштував 19,99 гривні.

Ціна на гречку

Ціна на гречку приємно здивувала. У лютому, незважаючи на початок військових дій, вартість кілограма гречки становила 47,70 гривні, тоді як у січні вона коштувала в середньому 50,20. Щоправда, рік тому, у лютому 2021 року, ціна на гречку становила 41,89 гривні.

Нагадаємо, у мережі АТБ розповіли, як працюватимуть магазини в умовах воєнного часу, а також, наскільки мережа забезпечена необхідними продуктами.