Стало відомо, як працюватимуть Укрпошта і Нова пошта на Трійцю та на День Конституції

Головні поштові оператори України, Укрпошта та Нова пошта визначилися з графіками роботи своїх відділень під час довгих вихідних - на Трійцю і на День Конституції.

Стало відомо, як працюватимуть Укрпошта і Нова пошта на Трійцю та на День Конституції - today.ua

Нагадаємо, українців у червні ще двічі чекають довгі вихідні - по три дні. Перша "серія" таких вихідних триватиме з 19 по 21 червня. Додатковий день дали для відпочинку у зв'язку з тим, що Трійця припадає на неділю, і українцям дали можливість відпочити ще й наступного дня. Вдруге наші громадяни будуть відпочивати три дні поспіль через тиждень: з 26 по 28 червня. Там додатковий вихідний буде пов'язаний з тим, що на неділю випав День Конституції.

Як працюватиме Укрпошта

Укрпошта повідомила, що на свята не припиняє своєї роботи. Однак працювати будуть не всі, а лише чергові відділення. Поштовий оператор також дав докладні списки відділень, які працюватимуть. Ознайомитися з ними можна на сайті компанії. Стало відомо, як працюватимуть Укрпошта і Нова пошта на Трійцю та на День Конституції Зокрема, в неділю, 20 червня, будуть працювати такі відділення Укрпошти.

У понеділок, 21 червня, настане черга попрацювати відділенням із цього списку.

А наступної неділі, 28 червня, на роботу вийдуть такі відділення.

Нова пошта також оприлюднила свій графік роботи

На Трійцю, 20 червня, всі відділення цього поштового оператора будуть працювати у звичайному режимі. Стало відомо, як працюватимуть Укрпошта і Нова пошта на Трійцю та на День Конституції 21 і 28, в обидва понеділка, відділення Нової пошти працюватимуть за недільним графіком. Він може відрізнятися для різних відділень. Тому клієнтам, які мають намір скористатися послугами Нової пошти у ці дні, радять уточнити графік роботи відділень на сайті компанії, перейшовши за таким посиланням.

Крім того, на Новій пошті уточнили, що в проміжку між довгими вихідними, з вівторка, 22 червня, по п'ятницю, 25 червня, поштовий оператор буде працювати у звичайному режимі.

Нагадаємо, Укрпошта має намір встановити по всій Україні термінали для видачі зарплат і пенсій. Їх встановлюватимуть не тільки у містах, але навіть і у віддалених селах.

ДЖЕРЕЛОhvylya