Стало відомо, чим “Укрзалізниця“ годує своїх пасажирів

Компанія "Укрзалізниця" кардинально оновила меню для пасажирів поїздів "Інтерсіті". Крім оновленого дорослого раціону, тепер є окреме меню для дітей. Крім того, перевізник також врахував запити вегетаріанців, і тепер пропонує окремі страви для веганів.

Стало відомо, чим “Укрзалізниця“ годує своїх пасажирів - today.ua

Кулінарні нововведення стали доступні пасажирам поїздів "Інтерсіті" вже з учорашнього дня, 18 березня. Про це повідомила прес-служба компанії "Укрзалізниця".

Дітям буде цікавий не лише зміст, але й форма

Для дітей передбачили ланч-бокс в яскравій упаковці. У дитячому меню передбачена різнобарвна паста, курячий биток, роли з овочів, а також щось із корисних солодощів. А після того, як їжа буде поглинена, малюки можуть зайняти себе грою з упаковкою, щоби скоротати час поїздки і менше докучати батькам. Стало відомо, чим “Укрзалізниця“ годує своїх пасажирів

Для дорослих - їжа на різний смак

Дорослі зможуть обирати собі різне меню на свій смак. Тепер їм стане доступним і ланч, який складається тільки з вегетаріанських страв. Ввести окреме меню для веганів в "Укрзалізниці" вирішили після того, як узагальнили результати власних спостережень. Виявляється, кожен четвертий пасажир поїздів замовляв собі овочеві страви без м'яса, поділився керівник пасажирського напрямку компанії Олександр Перцовський. Таким чином, у компанії вирішили потішити веганів окремим меню.

Стало відомо, чим “Укрзалізниця“ годує своїх пасажирів

Чим ще компанія планує радувати смакові рецептори своїх пасажирів

Крім нововведень для вегетаріанців і барвистих дитячих ланч-боксів, "Укрзалізниця" планує дивувати і радувати своїх пасажирів сезонними меню, в яких будуть також враховані особливості української кухні по регіонах.

Тобто, компанія "Укрзалізниця" поставила перед собою амбітну мету: не лише нагодувати своїх пасажирів, а й показати їм різноманіття української національної кухні.

Нагадаємо, "Укрзалізниця" також анонсувала введення додаткових поїздів на літній сезон, які зможуть доставити жителів різних регіонів України до місць відпочинку на азовському і чорноморському узбережжях.

ДЖЕРЕЛОhttps://usionline.com/ovoshhnye-rolly-i-lanch-boksy-dlja-detej-ukrzaliznicja-obnovila-menju-dlja-skorostnyh-poezdov-foto/