Став відомим строк дії теперішніх тарифів на електроенергію: в уряді назвали крайню дату

Автор: Марченко Любов

Тарифи на електроенергію поки що вирішено залишити незмінними. Водночас, термін їхньої дії закінчиться раніше, ніж у тарифів на тепло, гарячу воду або розподіл газу. Дія мораторію на підвищення вартості комуналки не поширюється на електрику.

Став відомим строк дії теперішніх тарифів на електроенергію: в уряді назвали крайню дату - today.ua

Уряд ухвалив постанову, якою закріплюють фіксовану вартість тарифів на електроенергію до кінця нинішньої осені і на всю зиму. Про це повідомив міністр енергетики Герман Галущенко.

Тарифи, за якими зараз українці оплачують електроенергію у побуті, було затверджено до кінця жовтня цього року. І фактично ще кілька днів тому майже ніхто достеменно не знав, як довго вони протримаються. Термін їхньої дії спливав, і вже з 1 листопада українці могли прокинутися з новими тарифами.

Став відомим строк дії теперішніх тарифів на електроенергію: в уряді назвали крайню дату

Популярні зараз

Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників

Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal

Деякі українки отримають $1000 на розвиток бізнесу

Українські АЗС збільшили ціни на автогаз

Проте Кабмін подбав про продовження терміну їхньої дії. Таким чином, згідно з рішенням уряду, тарифи на електроенергію залишаться незмінними до закінчення опалювального сезону. Причому в постанові зазначена дата – 31 березня. Чи означає це, що нинішній опалювальний сезон планують закінчити 31 березня, а не в середині квітня, як завжди, невідомо.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Але в будь-якому разі до 31 березня українці точно платитимуть за електрику за старими цінами. Це означає, що домогосподарства, в яких місячний обсяг споживання не перевищує 250 кВт-год, платитимуть по 1,44 гривні за кіловат. А тим, хто за місяць витрачає понад 250 кВт-год, доведеться платити по 1,68 гривні.

Нагадаємо, українців закликали економити не лише електрику, а й газ. Блакитного палива також в Україні обмаль. Отже витрачати його потрібно ощадливо.

Головне