Став відомий регіон, у якому не буде відключень електроенергії: названо причину

В одному з регіонів України сьогодні не буде відключень електроенергії. Цілий день його мешканці проведуть зі світлом. Пощастило жителям Сумської області. Їм не відключатимуть електрику протягом доби, щоби стабілізувати напругу в мережі.

Став відомий регіон, у якому не буде відключень електроенергії: названо причину - today.ua

Про це стало відомо із повідомлення Сумиобленерго.

Для українців відключення електроенергії, на жаль, стали нормою. Людям доводиться пристосовуватися до нових реалій, змінювати свої плани та відмовлятися від того, що раніше було буденністю. Кілька тижнів тому енергетиками було заплановано виміри рівня споживання електроенергії, які мали зробити в усіх регіонах. Під час цих вимірювань кожен регіон мав отримати повноцінну добу зі світлом, аби можна було виміряти реальний рівень споживання електрики.

Став відомий регіон, у якому не буде відключень електроенергії: названо причину

Однак енергетики змушені були відмовитися від цих планів через чергову ракетну атаку агресора, в ході якої було пошкоджено ще кілька об'єктів генерації, а також великі передавальні підстанції.

Тому в усіх регіонах, як і раніше, відключають світло. І лише Сумській області сьогодні пощастить. При цьому у Сумиобленерго уточнили, що ситуація може раптово змінитись. Тоді доведеться відмовитись від запланованого. Якщо все ж таки вдадуться до відключень електроенергії, людей про це попередять.

А тим часом громадян закликали ощадливо витрачати електроенергію:

  • вимикати світло у приміщеннях, де ніхто не знаходиться;
  • включати енергоємні прилади по черзі, а не одразу;
  • по можливості провести заміну лампочок в усіх приміщеннях на енергозберігаючі.

До речі, українці можуть безкоштовно замінити старі лампочки розжарювання на нові енергозберігаючі. Акція триватиме до кінця лютого.

ДЖЕРЕЛОmeta.ua