Фахівці розповіли, чи потрібно виймати зарядний пристрій із розетки після закінчення живлення приладу

Виймати чи не виймати зарядний пристрій - ось у чому питання! Що говорять фахівці з приводу "зарядок", які залишилися в розетці?

Фахівці розповіли, чи потрібно виймати зарядний пристрій із розетки після закінчення живлення приладу - today.ua

Згадайте, коли ви востаннє, після зарядки свого улюбленого смартфона, відключали від мережі зарядний пристрій? Адже так зручно залишити його на своєму "законному" місці, підключеному до розетки. У такому разі він не загубиться, не доведеться його нервово шукати, коли батарея закінчується, а ви чекаєте важливого меседжу від друга, або не додивилися захоплююче відео з Tik-tok-у.

Але чи варто так чинити? Чи небезпечно залишати зарядний пристрій в електромережі? І чим це може обернутися? Згідно з публікацією видання radiotrek, фахівці все ж рекомендують виймати зарядний пристрій із розетки. Фахівці розповіли, чи потрібно виймати зарядний пристрій із розетки після закінчення живлення приладу Вся справа - в елементарних правилах пожежної безпеки, які стосуються не лише мобільних телефонів, а й будь-яких інших електроприладів. Стрибки напруги, стара електропроводка - все це може призвести до займання приладу. З цієї причини також не варто залишати на зарядці телефон на ніч.

Будь-який електроприлад пов'язаний із підвищеною небезпекою виникнення пожежі або ураження струмом. Тому краще подбати про безпеку та вчасно витягти зарядний пристрій із мережі.

Нагадаємо, фахівці дали відповідь, що робити, якщо смартфон швидко розряджається і погано ловить мережу.

ДЖЕРЕЛОradiotrek.rv.ua