Знижений тариф на електроенергію - ненадовго: українцям розповіли, скільки він буде діяти

З 1 жовтня багато українців будуть менше платити за електроенергію. Для тих, хто споживає менше 250 кВт-годин електроенергії на місяць, тариф на електроенергію знизили до 1,44 гривні. Однак цей знижений тариф буде діяти недовго.

Знижений тариф на електроенергію - ненадовго: українцям розповіли, скільки він буде діяти - today.ua

Протягом минулого літа уряд розглядав різні варіанти тарифів на електроенергію для побутового сектору. Тривалий час ходили чутки про багатоступеневу систему тарифікації - в залежності від місячного обсягу споживання. При цьому чимало експертів говорили, що тариф на електроенергію далі зменшувати нікуди, його будуть лише підвищувати, і то - відразу в кілька разів.

Але зрештою влада вирішила зробити невелику поступку громадянам, подарувавши їм знижений тариф на електроенергію. Правда ті, хто споживає в місяць більше 250 кВт-годин, будуть, як і раніше, платити по 1,68. Знижений тариф на електроенергію - ненадовго: українцям розповіли, скільки він буде діяти Але й для тих, хто вписується в заповітні 250 кіловат, знижена ціна буде діяти недовго. По закінченню опалювального сезону тариф на електроенергію знову переглянуть.

Урядова постанова, якою передбачено знижений тариф на електроенергію, буде діяти лише до 30 квітня 2022 року. А що чекає українців після цього, невідомо. Очевидно, багато залежатиме від того, як зможе Україна в цілому пройти опалювальний сезон.

А тим часом, українцям розповіли, як можна знизити плату за електроенергію вдвічі. Ніякого шахрайства в цьому немає - просто раціональне використання ресурсів.

ДЖЕРЕЛОfakty.ua