Школи в Україні переходять на дистанційне навчання: міста, в яких з понеділка навчатимуться онлайн

В Україні вже з понеділка, 24 січня, повертається дистанційне навчання у школах. Причому запроваджують його не лише в загальноосвітніх школах, гімназіях і ліцеях, а й у школах, де проводяться позакласні заняття. При цьому всі дошкільні освітні заклади працюватимуть у звичайному режимі.

Школи в Україні переходять на дистанційне навчання: міста, в яких з понеділка навчатимуться онлайн - today.ua

Перехід на навчання онлайн пов'язаний зі сплеском захворювання на коронавірус, а також з поширенням інших сезонних захворювань - зокрема, грипу.

Рішення про перехід школярів на дистанційне навчання вже ухвалила влада у багатьох регіонах країни. Наразі вирішили перевести дітей на двотижневе дистанційне навчання. А далі – як буде складатися епідемічна ситуація у регіоні та загалом по країні. Школи в Україні переходять на дистанційне навчання: міста, в яких з понеділка навчатимуться онлайн

Ужгород

У столиці Закарпаття школи переходять на дистанційне навчання з 24 січня до 7 лютого. Крім загальноосвітніх, карантин запроваджують також у художніх та спортивних школах. Дитсадки будуть працювати як завжди.

Львів

У Львові також школярів на два тижні переводять на дистанційку. Щоправда, онлайн навчатимуться лише учні 5-11 класів. Остаточне рішення щодо молодших класів прийматиметься в понеділок, 24 січня. Заклади позашкільної форми навчання також не прийматимуть учнів.

Чернівецька область

На Буковині переходять на дистанційне навчання не лише школи в обласному центрі, а й в усій області. Навчатимуться онлайн з 24 січня по 7 лютого.

Суми

У Сумах також на дистанційне навчання відправляють лише учнів 5-11 класів. Молодша школа поки що навчатиметься у звичайному режимі. Попередньо, заняття онлайн триватимуть два тижні.

Нагадаємо, у МОЗ назвали, скільки українців захворіють на коронавірус Омікрон у лютому. За словами головного санлікаря України Ігоря Кузіна, мільйон хворих – це найскромніший очікуваний показник.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua