З 16 жовтня Україна може залишитися без дизельного палива

Автор: Максимов Віталій

В Україні з 16 жовтня 2021 року може утворитися дефіцит дизельного палива, так як в новому Технічному регламенті для світлих нафтопродуктів допущені помилки. Про це повідомила Нафтогазова асоціація України.

З 16 жовтня Україна може залишитися без дизельного палива - today.ua

Зокрема, в ньому чомусь немає показника "гранична температура фільтрування" для зимового дизпалива. Значить, таке паливо неможливо буде перевірити і випустити на ринок. Тому з 16 жовтня 2021 року в Україні не можна буде продавати зимове ДП, а продаж літнього дизпалива з 16 жовтня буде заборонено (так як закінчиться літній період).

Крім того, в новому Техрегламенті хоча і введена нова класифікація бензину без вмісту біоетанолу (Е0), але не визначено порядок його маркування.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Через ці помилки в Україні може вже в найближчі дні утворитися дефіцит дизеля і бензину, що призведе до збільшення їх вартості. Тому НАУ закликала уряд України негайно виправити допущені помилки.

Популярні зараз

Держава призначила літнім українцям 900 гривень щомісячної доплати до пенсії

Лавров назвав місто, яке є пріоритетною ціллю для російських окупантів

Обурені діями уряду словаки зібрали гроші на снаряди для ЗСУ

В Україні з'явилось багато роботи для пенсіонерів: обіцяють зарплату у розмірі чотирьох пенсій

Нагадаємо, в травні 2021 року Кабмін ввів в Україні державне регулювання вартості бензину і дизельного палива. Воно буде діяти до скасування в нашій країні карантину, введеного через пандемію коронавирусу.