В Україні з 1 січня зростуть тарифи на воду

Вже з 1 січня в Україні будуть нові тарифи на воду та каналізацію. НКРЕКП дозволила 45 водоканалам підвищити вартість їхніх послуг. Тарифи виросли на різну величину, причому у деяких водоканалів приріст дуже суттєвий.

В Україні з 1 січня зростуть тарифи на воду - today.ua

Додаток до тарифів у різних водоканалів становив від 3,05% до 55,65%. Найбільш високі тарифи на воду вийшли у таких постачальників:

  • КП "Облводоканал" (Запоріжжя) – 54,63 грн. (без ПДВ) за 1 кубометр;
  • КП "Уманьводоканал" – 47,92 грн. за 1 кубометр;
  • КП "Бердянськводоканал" – 47,56 грн за кубометр води.

У Києві тарифи на воду та каналізацію зросли на 20%. Вартість кубометра води в столиці дорівнюватиме 30,38 гривні. Загалом список нових тарифів на воду та каналізацію виглядає так: В Україні з 1 січня зростуть тарифи на воду Комунальники пояснюють запровадження нових тарифів підвищенням витрат на водопостачання. Собівартість водопостачання зростає за рахунок підвищення вартості енергоносіїв, підвищення мінімальної заробітної плати персоналу, зростання податків.

Нагадаємо, ціни на комуналку в Україні зростуть одразу після опалювального сезону. Зокрема, крім вартості води, з 1 січня підвищують вартість своїх послуг ы облгази. У них зросте абонплата.

ДЖЕРЕЛОsegodnya.ua