З 1 травня зміниться тариф на газ для багатьох споживачів: облгази зроблять перерахунок за новою ціною

Уряд вирішив залишити тарифи на комуналку незмінними до кінця війни. Проте, для деяких побутових споживачів все-таки з 1 травня тариф на газ зіниться.

З 1 травня зміниться тариф на газ для багатьох споживачів: облгази зроблять перерахунок за новою ціною - today.ua

Про це повідомила прес-служба компанії Твій Газзбут. До цього бренду належать багато облгаззбутів, і всі вони працюють за єдиним тарифом для населення.

Переказ на новий тариф зачепить тих клієнтів компанії, які отримували газ за тарифом "Твій газ Рівномірний платіж". Його дія закінчується для всіх 30 квітня. І далі всім, хто оплачував блакитне паливо за цим тарифом, надаватимуть послуги вже за новими тарифними правилами.

Клієнти, які користувалися тарифом "Твій газ Рівномірний платіж", сплачували щомісячно однакову суму за газ, незалежно від місячних обсягів споживання. А тепер їх усіх переведуть на тариф "Твій газ Річний". З 1 травня зміниться тариф на газ для багатьох споживачів: облгази зроблять перерахунок за новою ціною При цьому клієнтам зовсім не потрібно йти до своїх постачальників газу. Переведення буде здійснено автоматично. Вже приблизно до середини травня облгаззбути, що належать до компанії Твій Газзбут, зведуть баланси сплаченого і спожитого газу для кожного клієнта, який користувався тарифом "Твій газ Рівномірний платіж".

"Якщо ви використали більше газу, ніж минулого опалювального сезону, потрібно буде сплатити різницю за ціною 7,99 грн за куб. Якщо ви споживали менше газу – ми повернемо кошти на ваш особистий рахунок як переплату. Для остаточного розрахунку дуже важливо, щоб ви станом на 30 квітня зафіксували показники свого лічильника та передали їх вашому оператору ГРМ", - йдеться у повідомленні.

На сьогодні побутові клієнти обласних компаній, що працюють під брендом Твій Газзбут, користуються тарифом на газ 7,99 гривні за кубометр. Така сама вартість, очевидно, збережеться до закінчення війни.

Нагадаємо, з 1 травня передбачався перехід з обліку споживання газу в кубометрах на облік у кіловат-годинах. Втім, тепер не виключено, що новий метод обліку перенесуть на більш пізній період.

ДЖЕРЕЛОhvylya