Ринок житла: українці вкладатимуть гроші у будівництво частини квартири

Автор: Марченко Любов

Українцям не потрібно буде купувати квартиру в будинку для подальшого її продажу або здачі в оренду. Тепер вони зможуть інвестувати свої гроші в частину житла, що будується, і отримати від цього непоганий прибуток. При цьому громадяни, які живуть від зарплати до зарплати і також хотіли би заробити копійку на таких інвестиціях, можуть розслабитись: аби не дробити прибуток, забудовники встановили мінімальну суму, яку вони готові взяти в інвестора.

Ринок житла: українці вкладатимуть гроші у будівництво частини квартири - today.ua

В останні роки в Україні інвестиції в житло стали одним із найпопулярніших способів збереження та примноження капіталу. Через свою прибутковість вони очевидно вигідніші, ніж банківські депозити, на яких гроші можна зберегти, та аж ніяк не примножити. Тому багато громадян воліють вкладати свої заощадження у придбання нерухомості.

Вклавши на старті гроші в квартиру, що будується, її потім можна продати на 10-20% дорожче. А можна й не продавати, а просто здавати житло в оренду, отримуючи від нього прибуток упродовж багатьох років. Ринок житла: українці вкладатимуть гроші у будівництво частини квартири Проте обидва ці заняття клопіткі. У першому випадку потрібно знайти покупця і не продешевити при продажі. У другому – доведеться багато років терпіти різних орендарів і, до того ж, підтримувати товарний вигляд житла.

Тому інвестиції в акції девелоперських фондів можуть стати для українців зручним засобом вкладення капіталів. Вони просто куплять акції компанії, яка будує житло, а та вкладе ці гроші у будівництво. На виході всі отримають свою частину прибутку: і забудовник, і інвестор. Причому прибуток інвестора, за прогнозами, становитиме близько 10% річних у твердій валюті.

Популярні зараз

Названо тарифи на газ з 1 травня: інформація від усіх постачальників

НБУ оголосив про масове закриття банківских відділень

У Нафтогазі зробили заяву з приводу масштабної аварії на газопроводі: що буде з постачанням газу

Українці зможуть повернути частину грошей, витрачених на оплату комунальних послуг

"Такі фонди існують у всьому світі, і це доволі популярний вид розміщення вільних коштів", - розповів співзасновник та керуючий партнер інвестиційно-девелоперської компанії INSPI Development Володимир Семенцов.

Це буде вигідно також і самому забудовнику, оскільки йому не доведеться щоразу йти до банку на уклін за кредитом для будівництва нового об'єкта.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Щоправда, такий спосіб інвестування буде доступним не всім українцям, оскільки вітчизняним законодавством визначено мінімальну суму для входження до українського фонду інвестицій. Вона становить 5 тисяч... не гривень.

Нагадаємо, в Україні ціни на житло підняли із запасом ще восени минулого року.