ПриватБанк запустив дуже важливу функцію в Приват24

ПриватБанк запустив нову функцію для своїх клієнтів, яка дозволить їм мобільно здійснювати Swift-перекази в мобільному додатку Приват24 зі свого смартфона.

ПриватБанк запустив дуже важливу функцію в Приват24 - today.ua

ПриватБанк надав своїм клієнтам таку можливість першим з українських банків. Про це банк повідомив на своєму сайті. Здійснювати Swift-перекази зі смартфона зможуть ті, хто користується оновленими версіями додатка Приват24 для Android і iOs.

Скористатися цією послугою легко. Варто лише відкрити на своєму смартфоні Приват24 і зайти в меню "Сервіси". Після цього - вибрати вкладку "Переклади" і, далі за ланцюжком - "Swift".

Ну, а далі вже обираєте суму, яку вам потрібно переказати, і рахунок, на який повинні відправитися ці гроші. Причому переказ можна зробити не лише у вітчизняній валюті або в звичних українцям доларах, євро, злотих і рублях, але і в більш екзотичних валютах.

ПриватБанк запустив дуже важливу функцію в Приват24Загалом для відправки доступно 120 світових валют. Причому для грошового переказу можна скористатися як рахунком у гривнях, так і валютним рахунком.

"Також у Приват24 реалізована можливість додавання реквізитів і документів для  підтвердження переказу, а в разі отримання коментарів щодо платежу - їх можна побачити в "Архіві" і  додати необхідні файли", - йдеться в інформації банку.

При цьому там же додають, що вже скоро, в наступних версіях Приват24 з'явиться можливість отримання реквізитів для валютних платежів.

Нагадаємо, раніше в ПриватБанку повідомили, що мобільний додаток Приват24 незабаром поповниться п'ятьма новими корисними функціями. Зокрема, можна буде переказувати гроші людям зі своєї телефонної книги без введення номерів їхніх платіжних карт.

ДЖЕРЕЛОprivatbank.ua
Нова партнерка Олега Винника розповіла про їх перше знайомство
Олег Винник і переможниця “Х-Фактор“ Еліна Іващенко записали спільний хіт “Діаманти“, після чого про їх дует почало ходити багато чуток. Починаюча мол...
У “Нафтогазі“ розповіли українцям про повернення місячних тарифів
Клієнти “Нафтогазу“ цікавляться, чи зможуть вони коли-небудь повернутися на місячні тарифи на газ, які були вигідніше нових річних. “Місячний“ тариф з...
Каре з ефектом мокрого волосся: наймодніша зачіска на літо 2021
Моделі під час показів літніх колекцій знаменитих модних дизайнерів світу виходили на подіум із зачіскою каре з ефектом мокрого волосся. Ця зачіска ст...
Маша Єфросініна в День мами вперше за довгий час побачила свою доньку
Маша Єфросініна в День мами 9 травня опублікувала зворушливу фотографію з найулюбленішими жінками - мамою і дочкою. Вперше за довгий час Єфросініна по...
Київстар удосконалив важливу послугу: тепер нею можна користуватися необмежено
Київстар удосконалив важливу послугу, якою користуються мільйони українців. Йдеться про популярний додаток “Маячок“, що дозволяє відстежувати місцезна...