ПриватБанк запустив дуже важливу функцію в Приват24

ПриватБанк запустив нову функцію для своїх клієнтів, яка дозволить їм мобільно здійснювати Swift-перекази в мобільному додатку Приват24 зі свого смартфона.

ПриватБанк запустив дуже важливу функцію в Приват24 - today.ua

ПриватБанк надав своїм клієнтам таку можливість першим з українських банків. Про це банк повідомив на своєму сайті. Здійснювати Swift-перекази зі смартфона зможуть ті, хто користується оновленими версіями додатка Приват24 для Android і iOs.

Скористатися цією послугою легко. Варто лише відкрити на своєму смартфоні Приват24 і зайти в меню "Сервіси". Після цього - вибрати вкладку "Переклади" і, далі за ланцюжком - "Swift".

Ну, а далі вже обираєте суму, яку вам потрібно переказати, і рахунок, на який повинні відправитися ці гроші. Причому переказ можна зробити не лише у вітчизняній валюті або в звичних українцям доларах, євро, злотих і рублях, але і в більш екзотичних валютах.

ПриватБанк запустив дуже важливу функцію в Приват24Загалом для відправки доступно 120 світових валют. Причому для грошового переказу можна скористатися як рахунком у гривнях, так і валютним рахунком.

"Також у Приват24 реалізована можливість додавання реквізитів і документів для  підтвердження переказу, а в разі отримання коментарів щодо платежу - їх можна побачити в "Архіві" і  додати необхідні файли", - йдеться в інформації банку.

При цьому там же додають, що вже скоро, в наступних версіях Приват24 з'явиться можливість отримання реквізитів для валютних платежів.

Нагадаємо, раніше в ПриватБанку повідомили, що мобільний додаток Приват24 незабаром поповниться п'ятьма новими корисними функціями. Зокрема, можна буде переказувати гроші людям зі своєї телефонної книги без введення номерів їхніх платіжних карт.

ДЖЕРЕЛОprivatbank.ua