ПриватБанк поверне своїм клієнтам 50% вартості проїзду в міському транспорті

ПриватБанк обіцяє нарахувати кешбек своїм клієнтам, які будуть розраховуватися його карткою у міському транспорті. Причому сума кешбека становитиме 50% від вартості квитка. Таким чином, клієнти цього банку зможуть повернути собі половину вартості проїзду.

ПриватБанк поверне своїм клієнтам 50% вартості проїзду в міському транспорті - today.ua

ПриватБанк анонсував ще одну вигідну програму для своїх клієнтів. Цього разу йдеться про оплату проїзду у міському транспорті. Банк пропонує своїм клієнтам розплачуватися за поїздку своєю карткою Visa або за допомогою смартфона. Це, звичайно, стосується лише тих видів міського транспорту, в яких встановлені термінали для безготівкових розрахунків.

"Сплачуйте транспорт картою Visa від ПриватБанку або по телефону в усіх видах міського транспорту, де є термінали для безготівкових розрахунків, і гарантовано повертайте до 50% вартості поїздок", - повідомляють у Facebook-акаунті ПриватБанку.

У повідомленні також є перелік міст, в яких є можливість скористатися цією акцією від ПриватБанку. Акція діє в Житомирі, Тернополі, Чернігові, Івано-Франківську, Чернівцях, Краматорську, Кривому Розі, Дрогобичі та Вінниці. Цікаво, що столиці у цьому списку немає.

Підключитися до цієї акції можна за таким посиланням.

Нагадаємо, ПриватБанк вже незабаром може перейти з державної власності у приватні руки. Держава сподівається його вигідно продати. Причому в уряді розраховують, що фінансова установа, яка охоплює п'яту частину банківського сектора України, може зацікавити великих інвесторів з Європи або США.

ДЖЕРЕЛОfacebook