ПриватБанк спростив зняття готівки для своїх клієнтів: тепер шукати банкомат не потрібно

Автор: Марченко Любов

ПриватБанк спростив для своїх клієнтів процедуру зняття готівки. Тепер їм не доведеться бігати в пошуках банкомату для того, щоби зняти готівку. За необхідності, вони зможуть навіть зняти гроші на касі супермаркету. Причому, зняти вони зможуть більше грошей, ніж склала вартість покупки, за яку вони розплачувались на касі.

ПриватБанк спростив зняття готівки для своїх клієнтів: тепер шукати банкомат не потрібно - today.ua

Гроші можна буде зняти на касі супермаркету або в будь-якому іншому роздрібному магазині, в яких встановлені POS-термінали. Серед супермаркетів, в яких вже надають таку послугу - Сільпо, Фора, Varus, WOG.

Механізм зняття грошей на касі в магазині простий: розплачуючись за покупку карткою ПриватБанку, покупець може попросити продавця видати йому готівку з його картки. Правда, скільки завгодно грошей таким чином зняти неможливо. Максимальна сума, яку можна отримати таким способом, становить 500 гривень. Щоби зняти гроші на касі, потрібно пам'ятати лише свій пін-код. Нічого нового - все як у банкоматі.

ПриватБанк спростив зняття готівки для своїх клієнтів: тепер шукати банкомат не потрібно Така послуга з'явилася порівняно недавно, проте українці вже встигли її оцінити. Тепер для того, що обзавестися необхідною готівкою, не доведеться бігати по місту в пошуках банкомату, а можна одночасно і зробити необхідну покупку, і розжитися грошима, які вам будуть потрібні для іншого платежу.

Популярні зараз

В одному з обласних центрів вже оголосили про подовження зимових канікул: школи можуть самі визначати тривалість вакацій

Майже 150 тисяч внутрішніх переселенців були змушені повернутись на окуповану територію, 99% з них – не з власної волі

ПФУ повідомив, де в Україні мешкають найбагатші пенсіонери

Як показала практика, українці витрачають на касі менше грошей, ніж потім знімають там же. Середня сума покупки становить 80 гривень, а середня сума, яку знімають - 280.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Такий сервіс новий для України, однак у наших європейських сусідів - в Чехії, Польщі, Німеччині він впроваджений вже давно і люди активно ним користуються.

Нагадаємо, ПриватБанк готують до приватизації. Однак його ні в якому разі не повернуть новим власникам. Для ПриватБанку будуть шукати респектабельних інвесторів, бажано - іноземних.

Головне