ПриватБанк повідомив про зміни у правилах видачі готівкової валюти: що буде інакше

Вже найближчими днями ПриватБанк обіцяє своїм клієнтам позитивні зміни у механізмі видачі готівкової валюти. Обсяг валютних коштів, які можна буде отримати зі свого рахунку, збільшать.

ПриватБанк повідомив про зміни у правилах видачі готівкової валюти: що буде інакше - today.ua

Про це служба підтримки банку повідомляє у коментарях до відгуків клієнтів на спеціалізованому порталі minfin.

Клієнти почали масово скаржитися на жорсткі обмеження при видачі готівки ще три тижні тому. ПриватБанк скоротив видачу готівки до 1 тисячі доларів та 1 тисячі євро на день. Це призвело до незручностей і, природно, викликало невдоволення клієнтів, які розраховували, що зможуть скористатися своїми валютними заощадженнями у будь-який час та у потрібній їм сумі.

У відповідь на обурені відгуки клієнтів ПриватБанк пояснив, що у нього виникли проблеми з доставкою готівки з-за кордону. Тому банку довелося тимчасово обмежити видачу валюти своїм клієнтам.

Однак тепер, схоже, ситуація почала налагоджуватися, і банк обіцяє незабаром зняти обмеження на видачу готівкової валюти.

"Вже найближчим часом ПриватБанк забезпечить відділення необхідними для задоволення попиту, що росте, обсягами валютної готівки", - йдеться в коментарі ПриватБанку.

ПриватБанк повідомив про зміни у правилах видачі готівкової валюти: що буде інакше Про те, що в Україні побільшало доларової маси, повідомили і в Нацбанку України. Обсяг валютної готівки виріс завдяки відкритому "зерновому коридору" та, відповідно, експорту українського зерна.

Експортери отримують розрахунки за свій товар у "твердій" валюті та поступово насичують доларами внутрішній валютний ринок. Тому вже найближчим часом обсяг готівкової валюти в країні має зрости і проблеми з видачею доларів та євро з рахунків банківських клієнтів зникнуть.

Нагадаємо, клієнти Приватбанку також стали скаржитися на роботу банкоматів. Деякі пишуть, що банкомати видають менші суми, ніж замовив клієнт. При цьому з рахунку списується саме сума, яка була замовлена.