ПриватБанк зробив важливу заяву після масштабного збою у роботі своїх сервісів

Автор: Марченко Любов

Два дні поспіль ПриватБанк лихоманило від збоїв. Клієнти масово скаржилися на відмови у роботі системи електронних платежів, банківських переказів та виплати готівки з картки. У самому ПриватБанку також проблем не заперечували. Згодом ПриватБанк зробив заяву: проблему усунуто, всі сервіси працюють нормально, у стандартному режимі.

ПриватБанк зробив важливу заяву після масштабного збою у роботі своїх сервісів - today.ua

За два дні, поки тривали збої, співробітники ПриватБанку почули чимало невтішних відгуків на свою адресу. Зокрема, деякі клієнти запідозрили, що Приват не хоче зізнаватись у серйозних проблемах, які у нього виникли. Таке припущення, зокрема, висловив клієнт під логіном Lolik1837, який поскаржився на неприємні збої в роботі ПриватБанку.

"Дорогий Привате, що відбувається? Вже другий день не можу зняти готівку в банкоматі Привату з картки Привату. Плюс до цього сьогодні зайшов у пункт видачі магазину Розетка, намагався розрахуватися за замовлення карткою. Нічого не вийшло. Продавці попросили розрахуватися готівкою і сказали, що через проблеми з Приватом, у них вже другий день немає можливості приймати платежі карткою", - розповів про проблеми з карткою Привату його клієнт.

При цьому чоловік звернувся безпосередньо до банку:

Популярні зараз

Українці зможуть повернути частину грошей, витрачених на оплату комунальних послуг

Україна збила бомбардувальник Ту-22М3 за допомогою унікальної української розробки

Київстар, Vodafone та lifecell подбали про дешеві тарифи для своїх абонентів: який обсяг послуг можна за ними отримати

Робота половини українських банків може зупинитися: у НБУ назвали причину

"Приват, скажіть людям чесно - у вас серйозні проблеми? Наближається великий армагендець і це його перші ластівки?.. Може людям треба терміново згортати співпрацю з Приватом та швидко забирати чи переводити звідти кошти? Приват, ваше мовчання та "незауваження" проблеми - це найгірше і викликає найгірші очікування. СКАЖІТЬ ЛЮДЯМ ЩО СТАЛОСЯ І ЩО ЧЕКАТИ???", - наполягав клієнт.

ПриватБанк зробив важливу заяву після масштабного збою у роботі своїх сервісів

Проблеми з оплатою картками ПриватБанку та грошовими переказами відчували клієнти банку не лише в Україні, а й за кордоном. Так, у Facebook з'явилося багато повідомлень про те, що українці не можуть розрахуватись своїми картками в Польщі. Деякі громадяни за кордоном не змогли також розплатитися за квитки і залишилися на вокзалі чекати наступного рейсу.

ПриватБанк дав відповідь клієнту Lolik1837 наступного дня, коли проблему вже вирішили.

"Зараз сервіси банку працюють у звичайному режимі. Дякуємо за розуміння та вибачаємося за можливі незручності", - відповіла служба підтримки банку.

ПриватБанк зробив важливу заяву після масштабного збою у роботі своїх сервісів

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Також лаконічно Банк прозвітував про відновлення нормального режиму роботи і у своєму Facebook.1

Нагадаємо, у ПриватБанку розповіли про обмін старих доларів на купюри нового зразка.