ПриватБанк розповів, що буде з грошима клієнтів, які не видав банкомат

Збій у роботі банкомату – явище непоодиноке. А у зв'язку з ракетними обстрілами та регулярними відключеннями електроенергії такі випадки почастішали. Причому нерідко банкомат дає збій під час зняття готівки. Виходить, що банкомат гроші не видав, проте з рахунку клієнта вони списалися. ПриватБанк розповів, що буде із "завислими" грошима, і як у таких випадках вчинити клієнту.

ПриватБанк розповів, що буде з грошима клієнтів, які не видав банкомат - today.ua

Про це стадо відомо з листування клієнтки зі службою підтримки ПриватБанку на порталі minfin.

Клієнтка під ніком Viktoria271 поскаржилася, що банкомат дав збій якраз у той час, коли вона намагалася зняти гроші зі свого карткового рахунку.

"Банкомат довго щось рахував, кошти не видав, на екрані з’явився текст, що сталась помилка і кошти списані з рахунку не будуть. Але!!! Кошти списані з рахунку були миттєво! В приват 24 відобразилось, що зняття готівки- успішне", - пише Viktoria271.

Природно, жінка відразу звернулася на гарячу лінію ПриватБанку, щоби повідомити про прикрий збій і дізнатися, як повернути свої гроші. У неї прийняли заявку. Але, як з'ясувалося, свої кровні вона зможе отримати нескоро.

ПриватБанк розповів, що буде з грошима клієнтів, які не видав банкомат

"І тут приходить повідомлення у додаток, що перевірка триватиме 14 днів. купюроприймач не відкрився, повідомлення про списання надходять, ще до завершення роботи з терміналом. Сервіс жах, ще й чекати повернення СВОЇХ!!! (Не КРЕДИТНИХ КОШТІВ, чекати тижнями)", - обурюється клієнтка.

ПриватБанк вибачився за неприємну ситуацію і роз'яснив, що без інкасації банкомату ніяк не обійтися. А на неї можна чекати доволі довго. Тому і вказують термін до двох тижнів, щоби гарантовано перевірити залишок грошей у банкоматі та повернути клієнту те, що "зависло".

ПриватБанк розповів, що буде з грошима клієнтів, які не видав банкомат

"Перепрошуємо за незручності, що виникли. Вашу заявку на повернення коштів прийнято в роботу. Для відпрацювання заявки ми чекаємо на результати інкасації пристрою. Зробимо все для повернення ваших грошей", - відповів ПриватБанк.

При цьому люди обізнані радять у цей неспокійний час знімати готівку на касах супермаркетів або аптек. А втім, не факт, що й там щось не зависне.

Нагадаємо, ПриватБанк розповів українцям, як повернути на карту гроші, які були викрадені шахраями.

ДЖЕРЕЛОprostomob.com