ПриватБанк підказав своїм клієнтам, як можна заощадити на платежах за комуналку

ПриватБанк підказав своїм клієнтам, як можна заощадити на комунальних платежах, щоб не сплачувати більшу комісію за кожен грошовий переказ.

ПриватБанк підказав своїм клієнтам, як можна заощадити на платежах за комуналку - today.ua

На порталі minfin з'явилася скарга однієї з клієнток, яка розраховувалася в ПриватБанку за електрику, і при цьому з неї зняли велику комісію за цей платіж. Жінка була неприємно здивована сумою комісії.

"Мені не зрозуміло за що з мене зняли такий великий відсоток з моїх особистих коштів за оплату електроенергії, мені це дуже не приємно, Намагаюся зв'язатися щоб з'ясувати і ніхто мені не відповідає, ось платіж Одержувач: Запоріжжяелектропостачання, -2 003.54 грн комісія 39.29 грн" , - написала жінка.

ПриватБанк не забарився відповісти клієнтці на її питання. Там пояснили, що розмір комісії залежить від умов договору з одержувачем. При цьому клієнтам ПриватБанку вигідно користуватися при комунальних розрахунках сервісом Приват24. Там комісія мінімальна.

"Ми радимо використовувати безпосередньо даний канал для оплати комунальних та інших послуг", - відповіли їй з ПриватБанку.

ПриватБанк підказав своїм клієнтам, як можна заощадити на платежах за комуналку А в коментарях до її публікації ще один користувач під ніком Toxa David, який, судячи з усього, дуже непогано орієнтується в тарифікації банківських послуг, відповів, що така висока комісія могла вийти з кількох причин.

Чому комісія могла виявитися вищою за очікувану:

  • помилка в розрахунку комісії;
  • не вказано спосіб внесення платежу (через Приват24, касу банку, термінал, інтернет на сайті "Запоріжжяелектропостачання");
  • можливо, платіж здійснювався з кредитних коштів (тоді там відсоток комісії вище);
  • оплата могла бути з картки іншого банку через Приват24;
  • якщо клієнт ПриватБанку не був ідентифікований при внесенні платежу, то платиться +15 гривень за додаткову операцію ідентифікації;
  • крім того, розмір комісії може відрізнятися від стандартної і залежить від умов договору з одержувачем.

ПриватБанк підказав своїм клієнтам, як можна заощадити на платежах за комуналку Нагадаємо, ПриватБанк без причин обнуляє клієнтам ліміти на оплату частинами. При цьому в банку відповідають, що такі питання не вирішуються "в ручному режимі", а автоматично.

ДЖЕРЕЛОminfin