ПриватБанк блокує рахунки і каркти своїх клієнтів

ПриватБанк останнім часом став об'єктом критики його клієнтів. Причому з деяких пір цієї критики побільшало через те, що ПриватБанк став блокувати рахунки своїх клієнтів.

ПриватБанк блокує рахунки і каркти своїх клієнтів - today.ua

На порталі minfin, де публікують свої відгуки клієнти українських банків, практично немає ані дня, щоби клієнти ПриватБанку не написали, що банк заблокував їм рахунок. Причому рахунки блокуються без попередження. А згодом клієнти по багато днів не можуть його розблокувати і нормально використовувати гроші зі своєї карти.

Банк пояснює це тим, що слід пройти актуалізацію даних клієнта. Однак у деяких випадках процес актуалізації розтягується в часі на кілька тижнів, а то й більше.

"Приватбанк протягом двох тижнів безпідставно не розблокує карту, на яку надійшов переказ з-за кордону, посилаючись на Закон " "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів", тим самим позбавивши сім'ю коштів для проживання на невизначений термін, на численні звернення і заяви тільки формальні відмовки, що у них такий порядок ", - пише клієнт Iv2021. ПриватБанк блокує рахунки і каркти своїх клієнтів

Інша клієнтка ПриватБанку, яка шифрується під ніком kat10971374, каже, що на її карту надійшли чиїсь гроші. Як виявилося, відправник просто наплутав із номером картки.

Зрештою, замість того, щоб оперативно вирішити проблему, ПриватБанк просто заблокував її рахунок, і на тому вирішив, що його місію вичерпано.

"Надійшла незрозуміло від кого сума на карту, як з'ясувалося людина просто помилилася номером коли переказувала, в результаті заблокований рахунок і приват банк нічого не робить, а тільки годує обіцянками!" - пише kat10971374.

ПриватБанк блокує рахунки і каркти своїх клієнтів Правда, незабаром після її відгуку, з клієнткою зв'язалися банкіри і, судячи з її ж коментарю під публікацією, проблема була швидко вирішена.

"Спасибі величезне працівникам банку, за допомогу у вирішенні питання, і окреме спасибі Дарині, яка чітко і швидко відповіла на всі питання", - в результаті прокоментувала клієнтка.

ПриватБанк блокує рахунки і каркти своїх клієнтів Нагадаємо, ПриватБанк поверне своїм клієнтам 50% вартості проїзду у громадському транспорті. Така програма діє в містах, де є термінали в громадському транспорті.

ДЖЕРЕЛОminfin