ПриватБанк зніматиме гроші з кожної покупки клієнтів: куди підуть кошти

ПриватБанк запускає нову акцію, в ході якої з кожної покупки його клієнтів списуватиметься певна сума грошей. Йдеться про клієнтів, які перебувають за кордоном. А гроші списуватимуться з їхніх приватбанківських карток при розрахунку за покупки в магазинах, причому в будь-якій країні світу.

ПриватБанк зніматиме гроші з кожної покупки клієнтів: куди підуть кошти - today.ua

Про цю акцію, яка триватиме півтора місяці, з 16 травня по 30 червня, розповів у своєму Facebook прес-секретар ПриватБанку Олег Серга.

Суть акції полягає в тому, що з кожної покупки в магазині, за яку українці розраховуватимуться карткою Приватбанку, буде списуватись по 1 гривні. Таким чином, ПриватБанк вирішив долучити українців, які опинилися за кордоном, до підтримки української армії.

"Разом із платіжними системами Visa та Mastercard ми запустили благодійну ініціативу "Підтримайте Україну з-за кордону". З кожної оплати карткою ми направимо по одній гривні на потреби Збройних сил України", - повідомляє прес-секретар.

ПриватБанк зніматиме гроші з кожної покупки клієнтів: куди підуть кошти При цьому ПриватБанк залишає за своїми клієнтами право вибору: брати участь у цій акції чи ні. Тим, хто хоче приєднатись до неї, потрібно пройти реєстрацію на сайті або в мобільному додатку Приват24.

Крім того, у повідомленні сказано, що приєднатися до цієї акції можуть лише повнолітні клієнти Приватбанку, які мають карти Mastercard або Visa.

Нагадаємо, з 1 травня ПриватБанк закрив свою програму "Бонус+". Усі кошти клієнтів, які залишалися на їхніх бонусних рахунках, переказали на рахунок ЗСУ. Таким чином, на підтримку українській армії було відправлено понад 600 млн гривень.