Пожежа в центральному офісі АТБ: у центрі Дніпра вигоріло 7 поверхів офісної дев'ятиповерхівки

Автор: Марченко Любов

У суботу, 22 січня, після обіду, спалахнула пожежа у центральному офісі АТБ, розташованому в центрі Дніпра на проспекті Олександра Поля. Незважаючи на злагоджену роботу бійців ДСНС і техніки, кинутих на гасіння пожежі, вогонь встиг знищити сім нижніх поверхів дев'ятиповерхової офісної будівлі.

Пожежа в центральному офісі АТБ: у центрі Дніпра вигоріло 7 поверхів офісної дев'ятиповерхівки - today.ua

Пожежа в центральному офісі АТБ-Маркет розпочалася після 14 години. Відразу після виявлення спалаху, надійшов сигнал до ДСНС, і туди негайно виїхала спецтехніка із вогнеборцями. Боротьба з вогнем тривала дві години. Для гасіння пожежі задіяли 57 людей та 15 одиниць пожежної техніки, проте локалізувати вогонь вдалося не одразу.

Ймовірно, загоряння почалося з системи витяжки ресторану, який займає перший поверх будівлі і бічну прибудову до нього. Вогонь швидко поширився на зовнішній утеплювач будівлі. Через це гасіння пожежі було утруднено. Пожежа в центральному офісі АТБ: у центрі Дніпра вигоріло 7 поверхів офісної дев'ятиповерхівкиПожежа в центральному офісі АТБ: у центрі Дніпра вигоріло 7 поверхів офісної дев'ятиповерхівкиПожежа в центральному офісі АТБ: у центрі Дніпра вигоріло 7 поверхів офісної дев'ятиповерхівки

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"На першому поверсі ресторану "Пальміра", виникла пожежа з розповсюдженням з 1 по 7 поверх. Станом на 15:00 було встановлено, що горить утеплювач (мінвата) зовнішньої стіни дев'ятиповерхової офісної будівлі мережі АТБ із розповсюдженням пожежі в офісне приміщення на 4 поверсі ", - йдеться у повідомленні обласного ДСНС. Пожежа в центральному офісі АТБ: у центрі Дніпра вигоріло 7 поверхів офісної дев'ятиповерхівкиПожежа в центральному офісі АТБ: у центрі Дніпра вигоріло 7 поверхів офісної дев'ятиповерхівки

Популярні зараз

В Україні посилили умови для виходу на пенсію

Названо тариф на електроенергію з 1 березня: хто зможе платити по 1,05 грн за кіловат

Соціальна допомога замість пенсії: які виплати отримають українці без трудового стажу

У Нацполіції розповіли про мобілізацію поліцейських

Вогонь знищив та пошкодив офісні приміщення з 4 по 7 поверх, постраждав і ресторан, з якого все почалося. Загальна площа займання становила 520 квадратних метрів. На щастя, людських жертв і потерпілих немає. Про причину пожежі наразі не повідомляють. Нагадаємо, пожежа в будинку для літніх людей у Харкові, яка сталася рік тому, забрала життя 15 людей.