З'явилась інформація про контрнаступ ЗСУ

Автор: Марченко Любов

Терміни контрнаступу ЗСУ поки що називають лише орієнтовні. Достеменно відомо лише одне: він буде. Наразі Україна накопичує сили та ресурси для вирішального удару. Про початок контрнаступу буде оголошено несподівано.

З'явилась інформація про контрнаступ ЗСУ - today.ua

Про це розповіли у своїх інтерв'ю закордонним виданням прем'єр-міністр України Денис Шмигаль і секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов.

Денис Шмигаль у своєму інтерв'ю The Hill розповів, що контрнаступ української армії може розпочатися не навесні, як говорили раніше, а влітку. При цьому він запевнив, що західні партнери не кваплять українську владу з початком удару у відповідь по агресору. Жодного тиску з їхнього боку Україна не відчуває. Та водночас є величезний внутрішній запит українського суспільства на контрудар.

"Всі наші друзі та партнери чітко розуміють, що для того, щоби перейти в контрнаступ, потрібно бути готовим до цього на 100 відсотків і навіть більше", - заявив прем'єр-міністр.

Популярні зараз

Українські пенсіонери мають право на виплату від ООН: хто може розраховувати

В ООН прогнозують масову міграцію українців вже найближчими місяцями

Чи мають право працівники ТЦК затримувати людей на вулиці

У піджаку в стилі мілітарі та на шпильках: Олена Зеленська відвідала освітній фестиваль у Львові

При цьому він ще раз наголосив, що для ефективного проведення військової операції Україні потрібно більше військової техніки та боєприпасів: снарядів для всіх видів озброєння, ракет середньої і великої дальності, танків, винищувачів. Маючи усього цього вдосталь, українська армія зможе успішно впоратися з поставленим завданням.

З'явилась інформація про контрнаступ ЗСУ

Секретар РНБО Олексій Данілов, у свою чергу, термінів початку контрнаступу не називає. Втім, їх ніхто й не може знати. Рішення щодо початку контрудару буде ухвалено в останній момент. Причому в дуже вузькому колі. Про це знатимуть лише головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний і Генштаб.

"Якщо хтось думає, що у нас є тільки один варіант, це не так. Навіть три варіанти - це мало", - підкреслив Данилов у своєму інтерв'ю для ARD, очевидно натякаючи на масштабний злив даних про підготовку контрнаступу в інтернеті.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Раніше в інтерв'ю Радіо Свобода секретар РНБО говорив, що про початок контрнаступу можуть знати від 3 до 5 людей на всій планеті.

Нагадаємо, стали відомі регіони РФ, по яких ЗСУ завдадуть удару на початку контрнаступу.