З'явилася важлива інформація щодо роботи відділень Ощадбанку і ПриватБанку

Автор: Марченко Любов

Два найбільші українські банки – ПриватБанк і Ощадбанк, ухвалили важливе рішення, що стосується роботи своїх відділень. Обидва банки більше не скорочують свої філії в регіонах. Таким чином, з початку року мережа відділень цих банків залишається практично незмінною.

З'явилася важлива інформація щодо роботи відділень Ощадбанку і ПриватБанку - today.ua

Це підтверджується опублікованими новими даними Нацбанку України (НБУ).

Як видно зі звіту НБУ, на 1 квітня 2023 року в Україні було 5192 діючих відділень банків. При цьому на початку поточного року кількість робочих відділень була на 144 більше.

За даними Нацбанку, нині в Україні працюють 65 банків. При цьому з початку року їх було на два більше. Проте "Айбокс Банк" та "Форвард" закрилися. Саме відділення цих двох банків становили левову частку серед тих, що були закриті. Із припиненням діяльності "Айбокс Банку" було закрито 69 відділень, а з ліквідацією "Форварда" перестало існувати ще 17 структурних підрозділів. Таким чином, на частку ліквідованих банків припадає 60% закритих відділень.

Популярні зараз

Російська армія до 9 травня спробує захопити ще одне українське місто

Кулеба зробив заяву про переговори з Росією: названо головну умову України

Фахівці назвали моторне мастило, яке не можна заливати в двигун автомобіля з пробігом

Постпред України в ООН натякнув на знищення Керченського мосту у 2024 році

На сьогодні найбільше окремих структурних підрозділів має державний ПриватБанк – 1209. З початку року було закрито лише одне відділення цього найбільшого банку країни. Ще один державний Банк, Ощадбанк, на сьогодні має 1183 відділення в різних регіонах країни. Причому з початку 2023 року в Ощадбанку навіть побільшало на 1 відділення.

Таким чином, уперше за тривалий відрізок часу ці два найбільші банки країни не скорочували своїх відділень. Багато їхніх філій перестали працювати через війну. Банківські відділення пішли з окупованих територій, а також закрились у регіонах, охоплених активними бойовими діями.

Проте процес ліквідації відділень у регіонах банки розпочали ще до війни. Це було пов'язано з цифровізацією банківських послуг. Багато платежів клієнти банків почали проводити онлайн. І тому необхідність колишньої кількості філій та "живих" менеджерів банку відпала.

Проте з початком активних обстрілів енергосистеми України та регулярних відключень електроенергії роль банківських відділень знову зросла. Багато з них стаkb для українців не лише єдиним місцем, де можна було зняти гроші з рахунку, але й єдиним осередком цивілізації, де можна було підзарядити мобільний телефон і отримати свіжу інформацію.

Крім ПриватБанку та Ощадбанку. до п'ятірки банків, що мають найбільшу кількість відділень, входять: Райффайзен Банк (323), Укрсиббанк (230) і ПУМБ (221).

А взагалі перша двадцятка українських банків має такий вигляд:

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

З'явилася важлива інформація щодо роботи відділень Ощадбанку і ПриватБанку

Нагадаємо, у ПриватБанку розповіли про обмін старих доларів на купюри нового зразка.