З'явилась онлайн-карта працюючих продовольчих магазинів України: адреси і графік роботи

В Україні з'явилася інтерактивна карта працюючих продовольчих магазинів. На ній можна подивитися, в якому місті та які магазини продовжують роботу, а також можна дізнатися про час їхньої роботи, назву та адреси. Поки що на карту нанесені не всі працюючі продовольчі магазини в Україні, проте згодом обіцяють оновлювати і розширювати спектр даних.

З'явилась онлайн-карта працюючих продовольчих магазинів України: адреси і графік роботи - today.ua

На сьогодні на карту нанесені магазини, що представляють такі торгові мережі: АТБ, КОЛО, Сільпо, Фора, Novus, Varus, Рукавичка та ЕКО маркет.

"Онлайн-ресурс регулярно оновлюватиметься на постійній основі і додаватимуть нові торгові мережі та окремі магазини. Дата і час оновлення інформації по конкретному магазину вказані у відповідному полі", - розповів міністр агрополітики Роман Лещенко.

З'явилась онлайн-карта працюючих продовольчих магазинів України: адреси і графік роботи З онлайн-карти працюючих магазинів можна дізнатися такі дані:

  1. Назва магазину/торгової мережі.
  2. Години роботи конкретних магазинів у різних містах.
  3. Адреси магазинів.
  4. Статус роботи торгових точок.

У Мінагрополітики закликають власників інших торгових мереж і торгових точок долучатися до цього починання. Чим більше інформації буде в мережі про працюючі продовольчі магазини, тим зручніше людям буде зорієнтуватися і дістатися до найближчої торгової точки. Це особливо важливо тепер, коли будь-який похід за продуктами може бути перерваний повітряною тривогою.

"Напишіть нам на електронну адресу [email protected]. Ми скоординуємо і проконсультуємо про подальші кроки, щоб якомога оперативніше додати інформацію про інші магазини на карту", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Держпродспоживслужба нагадала, що всі торгові мережі, включаючи продовольчі, повинні приймати у клієнтів платіжні картки.

ДЖЕРЕЛОagroportal.ua