Польща відкрила більше вакансій для українських жінок: на яку зарплату можна розраховувати

Українки, які опинилися в Польщі через війну і поки що не знайшли там собі застосування, отримали додатковий шанс знайти роботу. Польща відкриває нові вакансії, на які охоче братимуть заробітчанок. Зарплата на таких робочих місцях, як правило, невисока, але й таких дохід значно покращить матеріальне становище українок, які опинилися за кордоном. Вони також зможуть відсилати частину зароблених грошей на батьківщину, що допоможе їм підтримати свої сім'ї.

Польща відкрила більше вакансій для українських жінок: на яку зарплату можна розраховувати - today.ua

Про нові вакансії та перспективи для українок розповіли в аналітичному центрі агентства з працевлаштування Gremi Personal.

Кількість вакансій у Польщі стала стрімко зростати у травні. Це пов'язано із сезонністю робіт. Початок літнього періоду приніс нові вакансії на польському ринку праці, які будуть актуальні приблизно до кінця жовтня. Ці вакансії, як правило, не вимагають високих мовних навичок та високої кваліфікації. А отже, українки, які не бояться фізичної роботи, можуть розраховувати на працевлаштування.

Де можуть знайти собі роботу українки?

Багато нових вакансій відкривається в літній сезон на рибзаводах і м'ясокомбінатах. Робота там нелегка, як правило - шестиденна. Зате можна обійтися мінімальним знанням польської мови і не потрібні особливі професійні навички: усьому навчать на місці. Зарплата там у середньому становить 23,1 тис. гривень на місяць. Польща відкрила більше вакансій для українських жінок: на яку зарплату можна розраховувати Крім того, з'являється багато вакансій у логістиці, а також у сфері обслуговування. Адже розпочинається сезон відпусток. Отже, знадобиться багато додаткових робочих рук в індустрії відпочинку та розваг. Покоївки у недорогих готелях, а також посудомийки на кухнях можуть розраховувати на зарплату близько 3500-3600 злотих (23,8-24,5 тис. гривень).

"Робота в логістиці та e-commerce також затребувана серед українських жінок, які не знають мови та не мають досвіду. На комплектації замовлень і товарів можна заробити 3200 злотих на місяць (21,7 тис. грн)", - йдеться в аналітичному. звіті.

Крім того, трохи згодом відкриються сезонні вакансії у фермерів. Робота зі збирання фруктів і ягід вимагатиме чимало рук. Причому працівники у сільському господарстві будуть затребувані протягом усього літньо-осіннього сезону. А отже, буде й зарплата, принаймні, до середини осені.

Нагадаємо, вже чверть усіх українських біженців знайшла собі роботу у Польщі.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel