По 6600 гривень на людину: стало відомо про виплату допомоги сім'ям з дітьми

Українські сім'ї з дітьми отримають допомогу у розмірі 6600 гривень на особу. Допомога сім'ям з дітьми виплачуватиметься у 12 регіонах України.

По 6600 гривень на людину: стало відомо про виплату допомоги сім'ям з дітьми - today.ua

Виплати проводитимуться благодійною організацією "СОС Дитячі містечка". Вона вже надавала таку допомогу, проте виплати було припинено. І ось тепер стало відомо про їхнє відновлення. Про це повідомили у самій організації, пишуть fakty.ua.

Розмір допомоги сім'ям із дітьми становить 2200 гривень на місяць на одну особу. Гроші виплачуватимуть упродовж трьох місяців. Таким чином за три місяці вийде по 6600 гривень на одного члена сім'ї.

Гроші нараховують лише на одного з батьків, а також на всіх неповнолітніх (до 18 років) дітей, які виховуються в ній.

Одна сім'я може подати лише одну заявку. Повторні заявки не приймаються.

По 6600 гривень на людину: стало відомо про виплату допомоги сім'ям з дітьми

Хто може претендувати на таку допомогу?

Ці виплати розраховані на сім'ї, які опинились у скрутному становищі через війну в Україні. Однак це не єдина умова. Допомога від цієї організації призначається прийомним сім'ям, дитячим будинкам сімейного типу, а також опікунським сім'ям, в яких виховується хоча б одна дитина-сирота або дитина, позбавлена батьківського піклування.

Виплати цієї допомоги доступні у 12 областях України: Київській, Житомирській, Чернігівській, Сумській, Харківській, Луганській, Донецькій, Запорізькій, Херсонській, Миколаївській, Одеській і Дніпропетровській.

Зареєструвати заявку на отримання допомоги можна до 31 березня 2023 року.

Нагадаємо, уряд змінив механізм виплати допомоги евакуйованим громадянам.

ДЖЕРЕЛОfakty.ua