Пенсії в поточному році зростуть втричі: Шмигаль озвучив розмір виплат

Березнева індексація пенсій, в результаті якої 8 мільйонам наших співгромадян підвищили щомісячні виплати - далеко не останнє підвищення пенсій в 2021 році. Протягом року виплати зростуть ще тричі. Про це нагадав прем'єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні Кабміну.

Пенсії в поточному році зростуть втричі: Шмигаль озвучив розмір виплат - today.ua

В результаті індексації пенсій, яка зараз проходить в Україні, підвищені виплати отримають близько 8 мільйонів літніх українців. В середньому підвищень пенсій склало трохи більше 300 гривень. Однак це не останнє підвищення в нинішньому році, запевнив прем'єр-міністр. У поточному році пенсії українців будуть підвищуватися ще тричі. Причому, в тій чи іншій мірі, це підвищення торкнеться всіх.

Однак виплати, які отримує більшість літніх українців, як і раніше, залишаються невисокими, визнав глава Кабміну. Саме тому в Україні намічено запроваджувати накопичувальну пенсію.

"Для того щоб виплати зросли в 2-3 рази, нам потрібен кардинально інший підхід, і ми, в першу чергу, говоримо про накопичувальну пенсійну систему", - зауважив Шмигаль.

Пенсії в поточному році зростуть втричі: Шмигаль озвучив розмір виплат Людина не повинна всі свої пенсійні внески віддавати в солідарний пенсійний фонд вважає глава уряду. Вона має право на те, щоб створити особистий накопичувальний фонд, з якого потім, у старості, виплачуватимуть гроші лише їй.

"Ці кошти будуть інвестуватися в надійні фінансові інструменти і коли людина виходить на пенсію, то у неї буде і загальна солідарна пенсійна виплата, така як сьогодні, і виплата з її особистого пенсійного накопичувального рахунку", - говорить прем'єр.

Нагадаємо, глава Мінсоцполітики Марина Лазебна стверджує, що вона знайшла такий механізм підвищення пенсій, за якого дефіцит Пенсійного фонду зростати не буде, але при цьому пенсії українців виростуть в два рази. Вона також каже, що накопичу вальні пенсії громадяни зможуть передавати у спадок. У цьому також їхній величезний плюс.

Однак не всі експерти в галузі фінансів поділяють оптимізм глави Кабміну та профільного міністра. Багато хто вважає, що Україна поки не готова до створення ефективного механізму накопичувальних пенсій. Для цього в державі має існувати розвинений фондовий ринок і диктатура права.

ДЖЕРЕЛОepravda
Від початку року в Україні вже тричі підвищили пенсії: декому дісталася надбавка в 9 тисяч
Від початку 2021 року в Україні вже тричі підвищували пенсії. Розмір цих підвищень коливається в широкому діапазоні. Деяким дісталася надбавка лише у ...
ЗАЗ реанімувався: завод нарощує обсяги збирання автомобілів та освоює нові програми
Лідер українського автопрому - Запорізький автомобілебудівний завод стрімко виходить ыз коми, в якій він перебував кілька років. Відродивши виробничу ...
ПриватБанк та Ощадбанк підозрюють у монопольній змові
Антимонопольний комітет (АК) зайнявся вивченням платежів, які стягують ПриватБанк та Ощадбанк за свої послуги за безготівковим розрахунком покупців у ...
На тлі загального здорожчання в Україні стрімко дешевшає популярний овоч для салату
Незважаючи на суцільну продуктову дорожнечу, в Україні почав дешевшати популярний овоч для салату. Одні спеціалісти продовольчого ринку кажуть, що це ...
Українцям загрожують масові скорочення: чого очікувати від роботодавців
Роботодавці України розкрили свої плани на найближчий рік: вони планують скорочення персоналу і підвищення зарплати для працівників, які залишаться. Т...