Пенсійний фонд повідомив щодо припинення виплати пенсій: у вересні українцям дісталося менше грошей, ніж у серпні

Пенсійний фонд припинив виплату грошей за вересень. У перший місяць осені на пенсії пішло майже на мільярд гривень менше, ніж в останній місяць літа. Фінансування вересневих виплат було завершено в п'ятницю, 24 вересня.

Пенсійний фонд повідомив щодо припинення виплати пенсій: у вересні українцям дісталося менше грошей, ніж у серпні - today.ua

Про це Пенсійний фонд відзвітував на своїй сторінці у Facebook. В останній день на виплати було направлено 1,5 млрд гривень. Загалом же на вересневі пенсії пішло 43,4 млрд гривень. І це на 0,9 млрд менше, ніж у серпні. Серпневі виплати склали 44,3 млрд.

При цьому в попередні літні місяці, у червні і липні, сума виплат була нижча, ніж у серпні: в червні вона склала 42,6 млрд, у липні - 42,4. Пенсійний фонд повідомив щодо припинення виплати пенсій: у вересні українцям дісталося менше грошей, ніж у серпні Серпневий сплеск по виплатах у Пенсійному фонді пояснюють тим, що на початку липня Кабмін встановив надбавки до пенсій колишнім силовикам - військовим і поліцейським. Однак ці гроші були виплачені їм у наступному місяці. Таким чином в серпні вийшла більш висока сума виплат.

У липні середня пенсія по Україні становила 3 778,79 гривні, тоді як у квітні вона дорівнювала 3 724,65 гривні. Таким чином, за другий квартал 2021 року середня пенсія в Україні зросла на 54,13 гривні або на 1,45%.

Підсумки третього кварталу будуть згодом, у жовтні. Однак слід зазначити, що ще два чергові підвищення пенсії в Україні заплановані саме на жовтень і грудень. У жовтні дадуть доплати пенсіонерам старше 75 років. А в грудні в Україні підвищать мінімальну зарплату і прожитковий мінімум, що спричинить і зростання деяких пенсій.

ДЖЕРЕЛОcomments.ua