Ощадбанк заблокував карти деяким українцям: що буде з їхніми пенсіями

Ощадбанк із 1 квітня заблокував пенсійні картки деяких українців. Через це люди не можуть отримати своїх пенсій. У банку розповіли, що буде з грошима, які зараз стали для пенсіонерів недоступними.

Ощадбанк заблокував карти деяким українцям: що буде з їхніми пенсіями - today.ua

Громадянам роз'яснили, що потрібно зробити, аби мати можливість знову отримувати пенсії. Про це пише видання Пенсійний кур'єр, посилаючись на юриста ГО "Донбас SOS" Михайла Фоменка.

Йдеться про внутрішньо переміщених осіб, яких обслуговували за тарифним планом "Мій рахунок". Ощадбанк неодноразово нагадував їм, що термін дії карток потрібно продовжити. Причому в банку неодноразово йшли назустріч переселенцям, подовжуючи термін їх придатності. Ощадбанк заблокував карти деяким українцям: що буде з їхніми пенсіями У результаті, дату блокування старих карток переносили два роки. При цьому всіх заздалегідь попередили, що 31 березня 2022 року – крайній термін, коли їхні картки для виплат працюватимуть. Проте деякі громадяни так і не знайшли часу, щоб обміняти їх на нові.

Таким чином, із 1 квітня старі карти виявилися заблокованими. Проте пенсіонери не втратять своїх виплат. Вони просто накопичуватимуться на їхніх рахунках. Оформивши та отримавши нову карту в будь-якому працюючому відділенні Ощадбанку, пенсіонери зможуть забрати всі гроші, що накопичилися, пояснив юрист.

Нагадаємо, глава Мінфіну Сергій Марченко запевнив, що всі пенсії за квітень будуть виплачені вчасно, незважаючи на різке скорочення надходжень до бюджету та Пенсійного фонду. Гроші з'являться за рахунок випуску військових облігацій та за допомогою західних партнерів.

ДЖЕРЕЛОhvylya