Ощадбанк видає киянам карти, за якими неможливо розплатитися в транспорті

Ощадбанк видає карти, які "не працюють" у транспорті. На них не реагують валідатори, і в людей виникають проблеми з оплатою проїзду.

Ощадбанк видає киянам карти, за якими неможливо розплатитися в транспорті - today.ua

На погану якість карти киянина, виданої Ощадбанком, поскаржилася столична пенсіонерка, яка опублікувала відгук на порталі minfin. Жінка, яка зробила публікацію, очевидно, під номером свого телефону, розповідає про свої поневіряння з картою киянина.

Вийшовши на пенсію, вона звернулася в Ощадбанк, щоб оформити собі картку киянина. Ощадбанк тут же попутно нав'язав їй і інші послуги.

"Типова процедура. Сказали, що потрібно обов'язково робити спільну карту. Є карта для виплат пенсії та карта киянина два в одному. Що по-іншому не можна. Вліпили кредитку. Інакше Карта не запрацює. Як потім виявилося, це неправда. Пенсію з пошти перевели на цю карту. Ну, не смертельно, але карта киянина була активна, все нормально ", - розповіла пенсіонерка.

Але так було лише в перші дні "життя" нової карти від Ощадбанку. Незабаром після цього шматок пластика показав свій норов. На карту перестали реагувати валідатори у громадському транспорті.

"Перестала реагувати на валідатори. Спочатку в метро, а потім і в наземному транспорті", - ділиться своєю проблемою жінка.

Ощадбанк видає киянам карти, за якими неможливо розплатитися в транспорті Жінка пішла зі скаргою в банк, в те відділення, де їй видали карту, і отримала феєричну відповідь на свою скаргу.

"Так буває", - філософськи відповіли їй в банку. "Але ж не завжди !!! Складалося враження, що прикладала до валідатора календарик", - обурюється клієнтка банку.

Працівники метро сказали їй, що картка просто розмагнітилася. Зрештою, страждальниці вдалося випустити собі нову карту киянина - вже в іншому відділенні Ощадбанку. Цього разу жінці вже розділили карту киянина і карту для виплат, тобто дали дві картки.

Однак за цю нову їй довелося вже заплатити 50 гривень. В українських пенсіонерів доходи зазвичай невеликі, і 50 гривень для них - теж гроші.

"Це якщо я буду міняти їх щомісяця, то яка вигода? І з чого ці картки роблять ??? При мені три людини з такою ж проблемою. Картки просто не реагують", - справедливо зауважила жінка.

З Ощадбанку клієнтці відповіли, що техпідтримкою карти киянина займається КП "ГІОЦ" і порадили в разі ускладнень звертатися саме туди. Хоча можна поскаржитись і в сам Ощадбанк. Ощадбанк видає киянам карти, за якими неможливо розплатитися в транспорті Нагадаємо, клієнти також скаржаться, що в Ощадбанку виникла проблема з видачею пенсійних посвідчень.