“Ощадбанк“ приховав від спадкоємця грошовий вклад, який належав його покійній матері

Автор: Марченко Любов

"Ощадбанк" приховав від сина, який після смерті матері успадкував її майно і накопичення, наявність депозитного вкладу, який мати зберігала в банку. Таке повідомлення з'явилося на порталі minfin.

“Ощадбанк“ приховав від спадкоємця грошовий вклад, який належав його покійній матері - today.ua

Автор під ніком ssmm пише, що після смерті матері він, як годиться, щоби вступити в право успадкування, звернувся до нотаріуса. Знаючи, що в матері був депозит в "Ощадбанку", чоловік повідомив про це нотаріусу. А той вже, у свою чергу, направив у банк запит про цей депозит.

Але з "Ощадбанку" прийшла відповідь, що ніякого депозиту там немає. Невідомо, як би далі розвивалися події, якби спадкоємець не знайшов у паперах покійної матері депозитний договір, а також пароль для входу в систему Ощад24.

"Після смерті матері нотаріус дав запит на депозит - банк відповів, що депозитів немає. Потім я знайшов договір і пароль на ощад24. Там той депозит, і мені довелося вдруге платити нотаріусу за запит банку. Буде банк повертати кошти за другий запит нотаріуса", - пише чоловік у своєму повідомленні.

Популярні зараз

В Україні запропонували запровадити жорсткі штрафи для школярів

Землі досягла сильна магнітна буря: як довго вона триватиме

Мінус 50% від пенсії: стало відомо, кому обмежать виплати

В Україні офіційно з'явилася професія домробітник: Рада ухвалила закон

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

“Ощадбанк“ приховав від спадкоємця грошовий вклад, який належав його покійній матері З "Ощадбанку" поки ніяк не відреагували на його репліку. Але, цілком ймовірно, що, оскільки спадкоємець знайшов договір і пароль входу, то гроші покійної матері йому все-таки вдасться повернути.

Нагадаємо, клієнтка "Ощадбанку" поскаржилася, що з її пенсійної картки невідомо куди зникли всі гроші: і її пенсійні кошти, і кредитні, які були на тій же карті. Причому, жінка стверджує, що нікому не розголошували відомостей по своїй картці. Однак банк своєї провини в пропажі грошей не визнає. А замість цього тепер ще й щомісяця знімає з неї частину пенсії в рахунок компенсації зниклих кредитних коштів.