Ощадбанк припинив виплату субсидій і пільг: що кажуть у банку

Українці масово скаржаться, що Ощадбанк припинив виплату субсидій і пільг. Банк затримує виплати ще з червня. На численні запитання громадян відповідають одне: гроші будуть, слід почекати.

Ощадбанк припинив виплату субсидій і пільг: що кажуть у банку - today.ua

На масові затримки виплат Ощадбанком українці скаржаться на порталі minfin. Ощадбанк мав виплатити людям гроші за субсидіями та пільгами ще на початку червня. Однак червень уже закінчився, настав липень, а грошей катма.

Зокрема, клієнт із ніком azanovkostia скаржиться, що в належний час не зміг отримати свою пільгу, яку йому зазвичай виплачують через Ощадбанк. Гроші, відповідно до закону, мали виплатити протягом червня, однак уже почався наступний місяць, а червневої виплати досі немає. При цьому дзвінки на колл-центр банку нічого не дали. Тамтешні співробітники, яким доводиться приймати на себе все обурення людей, що залишилися без грошей, знають не набагато більше від самих клієнтів.

"Я, як і багато інших людей, які отримують пільгу через Ощад залишився без МОЇХ грошей. У колл-центрі тільки розводять руками і кажуть" грошей немає ", розумію, вони всі тільки працівники, які отримують всі стусани, тому що до когось із інших представників банку зв'язку немає ... Гроші МОЖЛИВО будуть після 10.07 (хоча в законі чітко прописано "протягом червня місяця") виходить банку наплювати на закони? ", - пише azanovkostia.

З Ощадбанку йому відповіли, що гроші будуть, однак дійсно не раніше 10 числа. І клієнта обов'язково поінформують про це SMS-повідомленням. Ощадбанк припинив виплату субсидій і пільг: що кажуть у банку Аналогічна ситуація склалася і з виплатою субсидії. Те, що повинні були дати людям у червні, досі не виплачено.

Клієнтка на ім'я Галина Оксенчук скаржиться, що банк заборгував їй по субсидії за весь рік більше 5 тисячі гривень. Майже весь рік вона платила комуналку зі своїх грошей. А тепер, коли прийшов час компенсувати їй ці витрати, грошей у банку не виявилося.

"Ощадбанк не хоче виплатити мені мої гроші, які мені залишилися з виплати субсидії за весь рік це більше 5000 грн. За комунальні послуги я платила своїми грошима майже всю суму весь рік. Гроші збирали на рахунку субсидіанта весь рік, обіцяли віддати на початку червня, потім сказали, що в кінці. Тепер кажуть, що десь у липні. Я живу на мінімальну пенсію сама. Допоможіть забрати свої гроші ", - пише на Мінфіні жінка. Ощадбанк припинив виплату субсидій і пільг: що кажуть у банку "Зателефонував - повідомили, що будуть зараховані на карту до 20 числа (червня), після 20 повідомили, що до кінця місяця, а тепер після 10 (липня). Ви що, вже починаєте грабувати пільговиків?", - звертається до банку ще один клієнт.

Відповідь з банку не обидва звернення не відрізняється оригінальністю: чекайте 10 числа. Крім того, Ощадбанк заперечує свою провину у невиплаті коштів. Банкіри стверджують, що гроші затримує держава, і як тільки вона дасть кошти на виплати, їх тут же перерахують людям.

Нагадаємо, Ощадбанк позбавлять головного привілею, який найбільше приваблював до нього вкладників.

ДЖЕРЕЛОhvylya